Gyeon Q2 Tire

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lazi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 04 led 2016, 22:04

To byl spíš dotaz na Neozina. I když mám takovej pocit, že kdyby zůstalo auto na letňákách, tak se letošní "zimu" nic nestane.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

lazi: Gumy jsou po těch dnech furt černé. Nejsou takové vybledlé a jde vidět že něco na nich furt je. I když už to není jako čerstvě nebo po pár dnech lesklé.
Až bude tepleji tak se Tire pořádně vyzkouší na vyčištěných pneu. Tohle bylo jen z nadšení a naplácal jsem to na Carpro PERL který tam byl nějakou dobu.
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Tak už má někdo další nějakou zkušenost s výdrží? :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Co jsem daval treba tatovi na zimaky zhruma pred mesicem tak ted uz to tam nebylo (zimaky Nokian), na svych kolech (letnaky Bridgestone) co jsem daval jednu vrstvu v prosinci a druhou pred dvouma tydnama pri prezouvani zatim super, i presto ze do garaze projizdim bahnem.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přímo výdrž ne, ale poznatek jako WildT.
Na jednom autě q2Tire držela parádně ale na druhém velice srovnatelně s obyč tradicí, tudíž doporučuji prostě koupit a vyzkoušet jak sedne na dané pneu ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
retron
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 21 led 2014, 11:18

nakrmil jsem Tirem kola, když jsem Rimoval i disky ještě v zimě, pak cca dva měsíce ležely v chodbě, přezul jsem koncem března, od té doby párkrát wapkoval, projel i deštěm a bahnem a jednou pořádně umyl a Tire drží jak přibitý, dokonce chytil takový zajímavý tmavý satin finiš. Překvapivě drží i na části vzorku, kam jsem to přetáh, ikdyž nevím jestli to je zrovna bonus.
Jelikož jsem ty samé gumy (Dunlop Maxx GT) krmil Tirem už vloni, tak se evidentně osvědčilo nakrmit, nestírat a nechat odstát. Samozřejmě ne vždy to lze, ale v "přezouvacím" období je to ideál.
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Taky jsem aplikoval a nechal pres 14 dni na dilne pod igelitem (Rim+Tire) a dodnes OK.
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Jen dotaz vy to ještě nějak leštíte po nanesení na pneu? Normálně natřu hubkou na suchou bočnici a hotovo nechám vstřebat, ne ?

Gyeon a Megs jsou jistě pecky a jak je na tom jinak ValetPro (Black To The Future vs. Classic Tyre Dressing) vs. Autoglym (Instant Tyre Dressing)?

Domácí hobby použití..
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Tak se taky musím pochlubit s tímto zázrakem :) Po doporučení od kluků z DS jsem po letech odložil oblíbený a zatím ničím nepřekonaný Megs Gel a dneska poprvé vyzkoušel. Pneu vyčištěny Megs APC 1:4. Aplikace produktu je o dost pohodlnější už z důvodu, že nejsem celej zesranej od gelu při aplikaci pěnovým aplikátorem, nýbrž nanášim štětcem. S prostředkem jsem nijak nešetřil. Na pneu je v podstatě jedna vrstva, potom to je jenom párkrát obtáhlé napuštěným štětcem aby to bylo hezky uhlazený. Spotřeba produktu, řekl bych, dost slušná, tak uvidíme, co výdrž :)

Já hodnotím 10/10

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokud vím, v návodě je napsané že aby se zvýšila výdrž, má se to zafoukat fénem. Dělal to někdo a pomohlo to? Já to dal na pár pneu i bez zafoukání - auta byla v létě na sluníčku a to to myslím zapeklo lépe než fén. A výdrž mi zatím přijde spíš nic moc. Takové dost obyč a jeden zákazní si stěžoval že to vydrželo jedno umytí auta. Umýval Mr Pinkem
Odpovědět