Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od Mr.Brain
Mám to na Barumech, Vredsteinech, Bridgestone a Pirelli. U všech výdrž v pohodě čtvrt roku... A to jsem mezitím myl pneu APC 1:5. Tak nevím, může to záležet i od směsi...
Od Totić
Výdrž čeho? Černá barva, nebo že ještě kuličkuje a odpuzuje vodu?
Taky bych ho chtěl na Bridge a Dunlopy. Koukám na DS momentálně vyprodáno.. :search:
Od Piškot
Já jsem to dával na své pneu, připraveno 1:5 Wipeoutem a nepřišlo mi to nějaké víc echt než tradice, když teda nepočítám cenu.
Barva byla po aplikace pěkná, cca. týden - 10 dní bez deště to bylo ještě pěkné a pak přišel déšť a už to slezlo. Odpudivost tam ještě nějaká je, takže reaplikuju stejně často jako tradici.
Další případ na Vraníky aplikováno a barva pěkná, jen po 200 km to "slezlo" a odpudivost teda skoro žádná, takže pro mě až dojedu balení vrátím se zpět k Tradici.
Od Bejby
Mám to stejný i s Meg gelem, někde drží jak pes měsíc dva podle počasí, někde to zmizí za tejden, takže to nějak neřešim.. a už vůbec nehodlám kolem auta šaškovat s fénem :D Uvidim jak vydrží, kdyžtak to Meg nebo Tradice jistěj :)
Od Mr.Brain
K té výdrži, kuličky jako viditelný hydrofobní efekt tak měsíc, měsíc a půl max. Ale tmavší černá barva opravdu ty tři měsíce dá...
Od wildT
Posledni aplikace konec kvetna (tzn. necele 4 mesice). Vcera jenom vydrhnuto APCkem Autosmart G101 (1:8). Z dalky to vypada slusne, zblizka uz jde videt to neni nejcernejsi. #bridgestone

:mytwocents:

BigBang píše:Abych pravdu řekl, tak třeba na kumho mi tradice nedrží, na nexenech jo. PERL mi taky na některejch pneu drží víc jak na jinejch a s Tirem to nebude jiný...
Presne tak, tohle plati uple pro vsechno. :) Mel jsem pneu kde i ta tradice daval klidne dva mesice a naopak pneu kde to chtelo co tyden znova. A to bylo v dobach, kdy jsem pred kazdou aplikaci cistil pneu Raceglaze Tyre Cleanserem.
Přílohy
IMG_8187.jpg
Od michalmika
Neodolal jsem a koupil.

Trošku mě teda vyděsila poslední zpráva, protože v rodině máme na všech autech jenom a jenom Nokiany a to letní i zimní :D.

No, vyzkouším a dám vědět :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]