Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od Piškot
Ikdyž jsem běhal kolem auta s fénem tak jsem žádný rozdíl nepoznal. Jinak vždy to schlo cca den. Žádný rozstřik po karoserii.
Od ruzipa
Možná hloupý dotaz, zkoušel to někdo na nějaké exteriérové plasty/gumové manžety?

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Od Kuban
Si myslím,ze to zůstane mastný,nechtěl bych to otírat oblečením..
Přípravy na jaro jsou v plném proudu :thumbup:

Od Napster
Nema nekdo Gyeon tire na test? Daval jsem funglovky pneu contisportcontact r18 a nebyl cas je napajcovat,tak ze bych je vycistil APC a na pul kola dal Black to the future a na druhou pulku prave gyeon tire. Idealne trasa Mlada Boleslav-Praha. Popripade i jiné pripravky. Tydne najedu 1000km+ coz by se dalo brat jako velka zátěž na test. Na porsche to nema smysl. Na nem mi drzi z lonska jeste wet coat :rofl:
Od Kuban
V pracovne zatim jo :D Dalsi poznatky az tyhle polsky bridge nahodim :threaten:
Daval jsem ho ted i na hankook ventus prime2 a po dvou tydnech nic moc.Ale je
fakt,ze uz pamatujou,prselo a vapka s vodou byla 2x..
Potenzy jsou vonafky,tak se treba udrzi,hlavne uz tyden odpocivaj pri pokojovy teplote a nez se zacnou tocit,pridam druhou vrstvu :thumbup:
Od Napster
A na shopu neco neni z pneupajcu? Jeste mozna najdu megse. Kola mam 4,takze vzorku se bude moc dat vice. Po ceste mam Piškota koukam :lol1:
Od Piškot
Není problém, mám Gyeona, Megse a Tradici, takže můžeme dát testík :-) Když se zastavíš vydrhneme naimpregnujeme a pofrčíš dál :-)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu