Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od retron
#45351
mám Rim ve dvou vrstvách na zimákách, poměrně tvarově jednoduchý zánovní petiparskový hlíny, před aplikací vzato bilberry, tar&glue a eraserem
dělal jsem to v přiložený roušce, je to fest těkavý, co se týče aplikace samotný, asi nejhorší je kontrolovat tahy pod odrazem světla, zvlášť v záhybech protože to není moc vidět, ale to asi platí pro keramiku obecně, doleštovat už obvykle není moc co, druhá vrstva cca po hodině, pozor na to ten aplikační hadřík je jednorázový, po zaschnutí ztvrdne, jsou přiloženy 4

první dojmy z prvního chcance...zasírá se to řekl bych podobně, hydrofobní efekt to příliš nemá, ale řekl bych že to poměrně dost odpuzuju brzdový prach za sucha a znatelně lépe se kola čistí, na většinu nečistot stačí samotná wapka z kratší vzdálenosti
Naposledy upravil(a) wildT dne 03 led 2016, 09:47, celkem upraveno 1 x. Důvod: presunuto do vhodnejsiho tematu, sorry ze je to takto nad prvnim prispevkem :D
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45382
Obrázek

Kola, těsně po motorovém prostoru a výfucích, jsou součásti, které jsou nejvíce vystaveny vysokým teplotám. Q2 Rim má schopnost odolávat teplotám přesahujícím 300 stupňů Celsia bez jakéhokoliv ztráty svých původních vlastností. Skutečnost, že je tento keramický povlak zaměřen výhradně na disky kol, je výhoda a představuje novou úroveň kvality v oblasti ochrany kol, zejména ve srovnání s konvenčním syntetickým voskem.

Existují různé typy disků kol dostupné na trhu, lakované mokrou barvou, práškovým lakem, eloxované nebo leštěné. Q2 Rim je vhodný pro ochranu kteréhokoli z nich.

Podobně jako u jiných nanokeramických povlaků, Q2 Rim nabízí vynikající samočisticí schopnosti. To má za následek omezení doby nutné pro vyčištění kol, zejména těch s členitým designem. Q2 Rim chrání kola před nadměrným usazováním prachu z brzdového obložení a usnadňuje pravidelné mytí kol tlakovou vodou. S pomocí pH neutrálního čističe kol bude navíc celý proces mnohem jednodušší. Q2 Rim na rozdíl od jiných běžných řešení pro ochranu kol je také odolný vůči agresivnější chemii.

Q2 Rim je jediný produkt na bázi křemíku, který se věnuje výhradně ochraně ráfků. Jeho vzorec umožňuje dosáhnout bezprecedentních výsledků bez nutnosti kombinovat četné typy povlaků v jedné technologii.

V oblasti ochrany kola je to trvanlivost, která potvrzuje špičkovou a efektivní povahu produktu. Náš ochranný produkt je odolný nejen vysokým teplotám, ale také proti agresivnímu prachu z brzdových destiček. Trvanlivosti 6 měsíců nebo 8000km by mělo být dosaženo bez námahy.


Od wildT
#45491
Tak zatim jsem dal na kola prvni vrstvu novy kola, nevim jak presne dlouho to ma zavadavat a na kolech jsem to v podstate nevidel (ani za mokra, ani zavadnuty), asi kvuli tomu ze jsem si to vzal do obyvaku kde byla jenom zluta zarovka (ale teplo...). Nechaval jsem to cca 5-6 minut (navod rika 3-5 podle teploty) a pak rozlestil, druhou vrstvu tam pak dam akorat pred nasazenim. O 3 dny pozdeji jsem si na jednom paprsku vsiml ze jsem ho nerozlestil uplne, slo to dolu, ale hodne ztezka. Az se mi bude chtit, tak to tam i na mensi 15"

Spotreba minimalni, myslim ze zhruba 3-4 sady ve dvou vrstvach by z 30 ml sly udelat ale zalezi na clenitosti.
Od wildT
#48170
Bohuzel jsem do fotaku strcil pomalou kartu a nestihalo to na video, chtel jsem natocit ze sucha, oplach, beading+sheeting a vyseni vzduchem zpet do uplneho sucha, nakonec ale na karte zustalo jen 40s zaznamu.

I tak je ten beading ale brutalni, ta voda na tom vubec nedrzi, lepsi jak vosky i Hard Body po cerstve aplikaci (tez na kanalu je nekde video). Tak jsem zvedavy jak to bude vypadat v provozu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]