Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#45429
Zakládám tohle téma, protože mě tak napadlo, čím aplikujete impregnaci na pneu.

Nebavím se o "tradici", tam je štětec jednoznačný výtěz. I když by nebylo špatné tradici nastříkat na pěnový aplikátor a pak rozetřít, protože při aplikaci stětcem se hodně impregnace nevpije do gumy a stejnak ji musíte setřít aby se pak při jízde nerozprskala na lak auta.

Mě třeba už nebavilo kupovat ty aplikátory ve tvarů půl měsíce co se všude na různých detailing obchodech prodávají. Důvodem byla cena.
Za rok jsem jich spotřeboval asi 5-6ks, ano, není to moc peněz, ale našel jsem levnější variantu, která splňuje funkčnost plus mínus uplně stejně.

Jedná se o tělovou houbu na koupání. :D Stojí pár korun a celek ještě nožem rozříznu na 2 poloviny. :mytwocents: Aplikuju s tím už nějaký pátek a výsledek parádní. Není mi to líto po měsíci vyhodit. I když jedna půlka mi vydrží asi na 2 měsíce.

S čím teda aplikujete impregnaci na pneu vy?
Přílohy
koupel-houba-singl.jpg
koupel-houba-singl.jpg (28.35 KiB) Zobrazeno 5609 x
#45431
Obyč kulatej, žlutej aplikátor. S tím že jsem zrušil rozprašovač, a jen obrátím flašku na aplikátor a jedu. No a nebo houba na nádobí, ale tu používám spíš na plasty, protože je hranatá a potřebuju se trefit přesně a nepřetáhnout hranu. Obě věci peru v pračce a v pohodě, nic se nedrolí.
Uživatelský avatar
Od oxik
#45435
Mám stejnou houbu, akorát modrou a asi se nejmenuje Moni :D Čistím s ní pneumatiky a je to držák.

Ale gumopajcy (i tradici) aplikuju houbičkama na nádobí buď z KIKu nebo prostě kde jsou levný..aplikace štětcem je sice příjemněší, protože se neumažu, ale taky toho mnohem víc spotřebuju a na gumě jsou vidět tahy štětce, takže za mne obyč houbička, z které odříznu hrubou část, které dávám mámě na mytí nádobí :D
#45438
Narezane kusy penoveho molitanu.
Po pouziti vyhodim a nebo schovám do prave pouzite rukavice tak ze penu držím v dlani a rukavici ztahnu z ruky a pěkně z rukavice a kusu peny vznikne kompaktni nespinici 'baleni'
#45450
Vzhledem k tomu, že používám Meguiar's, tak aplikace houbičkou v rukavičce. Oboje jednorázové, cena dohromady tak 2 koruny. Přesněji "dvourázové", protože si auto posouvám ;)
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]