Údržba všech typů disků kol a pneu.
Už se někdy někomu stalo, že brzdový prach by nereagoval s odstraňovači železa?
Neví někdo čím to vzít?
Pokoušel jsem se to odstranit
dragonem...a nic
ironX...a nic
bluegel...a nic
žeby asfalt?...a nic
tak leda mechanicky-clay...a taky skoro nic
Vypadá to na pohled i na dotek jako zapečený brzdový prach, jen je teda takový zvláštní-špičatý lehce.

Jediné co mě napadlo, je že by se vyráběly destičky, které by neměli železné složení, ale snad nějaká keramika nebo tak něco? Ale bylo to na úplně obyč autě, takže nějaké super spešl high-end desky to nebyly...a nebo to byl nějaký ultra šmejd z Asie, asi nějaký slisovaný uhlí nebo co.

Setkal se s tím někdy někdo nebo vás něco napadá?
joshiki píše:Už se někdy někomu stalo, že brzdový prach by nereagoval s odstraňovači železa?
Neví někdo čím to vzít?
Pokoušel jsem se to odstranit
dragonem...a nic
ironX...a nic
bluegel...a nic
žeby asfalt?...a nic
tak leda mechanicky-clay...a taky skoro nic
Vypadá to na pohled i na dotek jako zapečený brzdový prach, jen je teda takový zvláštní-špičatý lehce.

Jediné co mě napadlo, je že by se vyráběly destičky, které by neměli železné složení, ale snad nějaká keramika nebo tak něco? Ale bylo to na úplně obyč autě, takže nějaké super spešl high-end desky to nebyly...a nebo to byl nějaký ultra šmejd z Asie, asi nějaký slisovaný uhlí nebo co.

Setkal se s tím někdy někdo nebo vás něco napadá?

To je fakt divný, obvykle je ten brzdovej prach spíš obroušenej nateriál z kotoučů než z destiček, ty se už dlouho vyrábějí ze všelijakejch neželeznejch směsí. Kotouče jsou normálně z levný litiny, ale už jsem taky měl/mám na motorce z nerezu, ale tam to mám jenom proto, aby to nedělalo bordel na kolech (brzdí to o něco málo hůř).
taky jsem se s tím potkal a radost mi to nedělalo. Musel jsem to tak nechat, nedokázal jsem to pořádně odstranit. Ale myslím že mi na to zabírala kyselina. Nejsem si jist jestli aluclear nebo co jsem dostal nějaký bordel od známého
Ahoj, potřebuji poradit, čím sundat z alu kol takové jakoby na dotek hrubé černé tečky-jestli je to asfalt nevím.. Zkoušel jsem Gyeon Iron, ten se sice zbarvil, rozpustil brzd.prach ale tečky zůstaly(nejvíce jsou po obvodu kol v koutcích u paprsků). Zkoušel jsem to i technickým benzinem a trošku i acetonem(měl jsem strach) ale pořád to drží :search:
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]