Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od Tommyk
Brzdí to dobře, možná o kapku lépe. Výdrž nevím, jsou to moje první keramické destičky, cena nebyla nijak tragická.
Od header009
Já mám textar epad a životnost a brzdny účinek je podle mého stejný jako u normálních. Co pozoruji u epadu tak jak se pravidelně sjíždí oproti klasikam když sjedu na indikátor, tak všechny 4 desky mají na milimetr stejně obložení
Od Totić
Tommyk píše:Musím potvrdit, jezdím předek ate ceramic, zadek obyčejné.. A zadní kola bych mohl umývat 2x častěji než přední. Přitom předek se vždycky špiní více. (60/40)
Přesně tak jsem to měl taky s ATE Ceramic. Některý měkký směsy co vídám špiní klidně 80/20 v neprospěch předku. Ono zadní brzdnej účinek je běžně nastavenej jen cca 30% síly co předek, o to dýl taky vydrží. Popravdě tvrdší desky s "keramik" příměsí brzdí ze začátku hůř než je zahřejete, životnost stejná resp. záleží na kotouči. Účinnost tam není takovej úvodní zákus na brnk jak u měkkých černých směsí, ale naopak nevadnou po více opakování.

Koupil jsem je právě, abych nemusel kola tolik mýt a fakt v pohodě. On ten prach má ve skutečnosti světlou barvu tak není tolik vidět. Na černých kolech už zase může.. :) to jen trochu teorie k brzdám.
:drinks:

Jinak na mytí kol zkusím TRIX jestli bude dostatečně stíhat, to uvidíme. ;)
Od BigBang
To známej na golfu gti s 350k byl tak moc otrávenej, že má furt čený kola (původní barva byla bílá), že je nechal fouknout do odstínu „špína“ - nechal si namíchat barvu podle odstínu brzdovýho prachu, takže teď je jen rozdíl lesk/mat :lol: Můžu říct, že třeba takový obyčejný TRW desky jsou uplnej mordor na prach :D
Od MaXyM
Ahoj
Chci si trochu vylepsit proces myti kol. Doposud to byla jen aktivni pena + splachnuti a pak, v posledni fazi, myti rukavicou a dalsi oplach a hotovo. Jen ze trpim na nedokonale umyte pneu - na jejich stranach se odklada takove hnede "maslo"...

Tak ze hledal jsem neco ucinnejsiho na pneu a pritom me napadlo chemicky se zbavit polatave rzy.
Zacel jsem prohlizet produkty a vybral jsem:
- Q2M Iron - je mozne pouzivat tak na kola a lak
- Raceglaze Tyre Cleaner - na cisteni pneu

Dobre jsem si to vymyslel nebo jsem mimo? Dulezita pro mne je jednoduchost aplikace. Nemam podminky aby si hrat s desitky pripravku dedikovanych pro kazdou nejmensi operaci.

Diky za nazory
Od Neozin
Mě zas právě Raceglaze Tyre Cleanser nějak extra nenadchl. A to hlavně cena výkon.
Ano, čistí pneu super, jen dát 500kč za 0,5L se mi zdá moc, když tohle dokážu s BH surfex v ředění 1:1. A nebo ještě silnější a levnější čistič Mafra supermafrasol v ředění 1:5 - To mám i strach že mi to vyžere pneu. :D

Co jsem se na různých zahraničních forech dočetl, tak prý je dobrý Meguiars APC. Ten si pak chci koupit na příští sezonu. Na youtube jsem viděl videa jak s tím čistí pneu v ředění 1:1 a dobrý.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]