Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od Mr.Bean
Tak jsem dnes na zkoušku koupil v lidlu čistič kol. 750ml za 40,-. To je ale jediná kladná věc tohohle produktu... Moc toho nevyčistil, a řek bych, že to co zvládlo tohle, tak by zvlád i obyč šampon. A asi to není ani moc agresivní, protože mi to nesežralo štětec :D
Zatím jsem to oplachoval vodou s kýblu, ale až bude čas, tak to zkusím s vapkou.

Tohle všechno nevyčistil

To nejsou disky, to jsou poklice! :D Ale říkal jsem si, že to není nejlepší část pro focení
A na alu diskách to zkusit nemůžu, na každém autě jsou plecháče
Mr.Bean: Nemáš fotku před? Já třeba mam Meguiars All wheel cleaner a taky se mi zatim nepodařilo je úplně vyčistit, záleží jak dlouho je to tam usazený. Jinak ty tečky co ti tam zůstaly jsem sundaval z elektronů odstranovačem téru a šlo to krásně (u mě AG Tar remover).

Soray: Asi bojí, se podívej na druhý fotce, jak má disk chycenej k náboji stahovačkou aby mu někde neupadlo kolo ;) :lol: :lol:
Tar remover nemám a ani zatim neplánuju. Zítra vyfotím druhý nečištěný kolo.
A ty pásky jsou tam ne aby neupadlo kolo ale aby neupadla poklice :D
já ho mám také a nemůžu si ho vynachválit za tu cenu a množství, běžný brzdový prach atd. čistí jak nic, během pár sekund můžu přejet štetcem, pak jen proudem vody opláchnu a elektrony jak nový :) akorát ten asfalt to nedá pryč a to mi přijde i logický, na to jsou jiný přípravky přece :D
Od Rety
Já osobně taky docela chválím. První umyju kola tímhle, to veme ten největší hnus a potom už iron-x a tar a je čisto. Šetřím tak kvalitní kosmetiku jen na to co má dělat. Navíc si myslím že W5 má dost kvalitní rozprašovače. Ještě se mi nestalo že by se zasekl narozdíl od AG nebo Ironu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]