W5 Čistící prostředek na disky

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja jo :) Zelene vyznacene jsou redeni ktera jsou levnejsi nez W5, ale jsou to hodne stare ceny, jak W5 ktere byvalo levnejsi, tak ValetPro ktere naopak zlevnuje + pripadne 5% klubova sleva.

Obrázek

Petilitrovka Blue Gelu a rozstrikovace W5 je asi nejvyhodnejsi. Nicmene me Blue Gel 1:1 zatim drzi v pohode v kwazaru.
Moucha
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 12 kvě 2012, 17:49
Bydliště: Jindřichův Hradec

Dneska jsem ho koupil a má takovej mentolovej "šmak" :D Mám dobrej nebo špatnej? :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Blue Gel na běžnou údržbu/mytí je trochu jako jít na komára kladivem :) Bilberry při doporučeném ředění vyjde na pár kaček a dá se použít i na leštěná kola.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Moucha: Máš "špatný". Je to ta nové verze, ale tak něco určitě vyčistí. :smile:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Soray: Protentokrat jsem mel na mysli co nejvetsi prvotni ocisteni kol, ne udrzbove myti (viz diskuze na predesle strance, ze to vlastne moc necisti, coz se tu ale resi uz od roku 2012 :D). Ja jsem letos navoskovana kola cistil jenom samponem nebo pre-washem a staci to krasne. :smile:
retron
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 21 led 2014, 11:18

tak ja teda nevim, ale prijde mi ze puvodni W5 byla ucinnejsi nez aktualne Bilberry 1:1, ktery je s novym W5 skoro nastejno (pucoval jsem ted sundany letnaky)
to co mas na fotce castecne sunda bluegel, ale na ty fleky leda tarX a lepidlo jedine mechanicky
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

původní W5 čistil fakt dobře, až mě to překvapilo.. možná bych zkusil napsat vedení lidlu ať s tim něco udělaji :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Kluci mam takovej dotaz. Můžu použít W5 i na karoserii (lak)? Neublíží to tomu? Bral bych to jako předmytí např. před ironX nb prostě jako první velkou očistu od všeho humusu.. Nebo to nemá smysl?

Zatím z toho mám celkem strach a aplikuju jen na kola. :D
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Čistič od W5 je kyselinový čistič na kolesá. Funguje na inej báze ako de-ironizéry ktoré rozpúšťajú kovy, na dekontamináciu laku. Na lak určite nie
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Vždyť kola jsou taky lakovaný tak že laku nic neudělá o tom jsem přesvědčenej jináč by to nešlo používat ani na ty kola. :D
Odpovědět