Údržba všech typů disků kol a pneu.
Já bych s tím byl opatrnej,protože na kola se používá jiný bezbarvý lak.
A rozhodně bych se toho vyvaroval pokud mám na autě černý lišty,
hodně často,v práci, vídám od čističů kol vyžrané skoro do běla plastové
kryty matic kol. :shok:
Samozřejmě řeším ty noname z OBI atd. na bázi kyselin.
Jestli chceš něco W5 na lak, tak spíš ten mouchožrout
Můžeš mi napsat tip laku který se používá na kola?Samozřejmě jsem nemyslel že s tím budeš čistit lak :dash: ale že mlhovina která by se popřípadě dostala na lak tak ten lak nepoškodí.To jenom aby jsme si vyjasnily jak jsem to myslel. :-P
Typ laku nevím,ale když jsem dělal ve skladu VW servisu tak na kola jsme brali
ve spreji lak přímo na kola. Měl by být tvrdší a chemicky odolnější.
A i kola od alcaru jsou přímo určovaný k zimnímu provozu díky vylepšenýmu laku.
Tím nemyslím kola s tzv. nano technologii.
A hlavně jsem měl na mysli ty plasty, npř. jsem zažil že i čistič motoru od mafry
co zničil černou plastovou masku.
Od Kmoda
Na kolech je opravdu jiný lak,teď mi bude strýc stříkat kola a říkal,že to dělá tak,že do normálního laku dá změkčovač,asi to co je tam origo nesežene,nebo je to drahé,nevím... Když jsem ty kola brousil,přišla mi ta vrstva jakoby taková plastová spíš...
Od Kmoda
Škrabi píše:...na kola jsme brali
ve spreji lak přímo na kola. Měl by být tvrdší a chemicky odolnější...
Nevím jestli tvrdší,já bych řekl spíš měkčí,aby se to od kamínku hned neodlouplo,ale pružilo to... Proto by mě zajímalo jak je na kamínky odolný komaxit,který si plno lidí cpe na kola. Já je bude mít lakovaný mokrou cestou...
Komaxit by měl být vlastně spečený plastový prášek nebo co.
Kmoda píše:...Proto by mě zajímalo jak je na kamínky odolný komaxit,který si plno lidí cpe na kola. Já je bude mít lakovaný mokrou cestou...
Komaxit by měl být vlastně spečený plastový prášek nebo co.
Komax je zase tak trvdej, že kamínky jsou ten nejmenší problém. Větší problém je blednutí, pokud jsou nevoskovaný.

Ale jinak ani s komaxitem W5 nehne, jen tak pro informaci ;)
Já znám pouze tvrdidlo do laku.Změkčovačem jsem se ještě nesetkal ale třeba něco takového existuje.Stříkání sprejem komentovat nebudu i když taky někdy používám spreje.Barva ve spreji nebude nikdy tak kvalitní jako namíchaná s tvrdidlem.Kdo někdy lakoval dá mi za pravdu.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]