Kartáč na disky

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak jsem provedl sondu do držáku na EZ kartáči a je opravdu ze dřeva.
padam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 led 2014, 08:37
Bydliště: Pelhřimov

dneksa jsem jel kolem podnikové prodejny http://www.spokar.com/cz/shop, tak jsem se zajel podívat a par kartačku si koupil tak uvidíme jestil to bude k něčemu dobré :rolleyes: Jinak ceny o trosku lepší naž na e-shopu
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i, Panther black
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Taky jsem na něj koukal a nenapadlo by mě, že je to dřevo. Vrtat si do něj, ale nebudu :smile:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To nemusíš to už jsem udělal je to dřevo :D
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Jak je ten Megs kartáč dlouhý? Mám 8J disky a potřebuji dosáhnout pěkně až dozadu. Jinak s tou tvrdostí, když píší Ultra Safe tak by nic poškrábat neměl ne? Ale pokud to má štětiny jak štětka na nádobí za 20kč tak to nevím proč stojí 400..
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Prostě Megs, co bys chtěl. Všechno extra shine mega extreme nano protect a ve finále to stejně stojí za hovno.. Kup ten žlutej nounejm na DS, je úplně stejnej.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Tak nedalo mi to a při koupi podvozku jsem stejně vzal v Escape ten Meguiars kartáč a supr, už žádný pořezaný ruce od kotouče :smoke:
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Dlouho jsem se rozhodoval jaky kartac na kola protoze do tedka jsem pouzival takovy kratky co se prodavaji na benzince za 80-100kc. Stvalo me, ze jsem mel disky umyte jen z pulky, dal jsem se nedostal. A kdyz se snazil dostat dal, tak mel klouby odrene od brzdovych kotoucu.
Vybiral jsem mezi zlutym safe, meguriars a EZ detail. Nakonec padla volba na EZ.
Dnes mi prisel. Musim rict, ze jsem opravdu nadseny. Ihned jsem sel vyzkouset. Pekne mekky, skvele se drzi a verim ze vydrzi dlouho.
Vzkaz pro vsechny, kteri se rozhoduji jaky kartac koupit. Berte EZ detail. Je to Ferrari mezi kartaci.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Jo ten žlutej je fakt na hovno, umyl jsem s nim pár sad kol a dneska jsem ho zlomil, v tom místě, kde se ohejbá drát na konci rukojeti, navíc mi pořád odpadávala ta gumová špička, která schovává ten ostrej drát.. Takže pořizuju EZ :)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Kdyz furt vypadavaji ty cepicky, proc je neprilepit lepidlem?
Odpovědět