ValetPRO Blue Gel Wheel Cleaner

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vzhledem k tomu ze Blue Gel je kyselinovy cistic pH 0, asi bych se tady neomezoval na detailingove znacky a vzal bych nejaky takovy "myckovy" cistic. Na lakovana kola pri rozumnem pouziti to bude OK a na ruzne specialitky bych nepouzil ani ten Blue Gel...

edit: proc pri te prilezitosti neudelat novou tabulku? :D https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... ingle=true
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jasně, taky nad tím přemýšlím, ale Blue Gel se mohl ke všemu ještě ředit. To ostatní nevím jestli lze. Možná bys to mohl přidat do tabulky jestli lze i ostatní
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Redit se podle me da vsechno, protoze jsem se do toho akorat pustil a zrovna u Blue Gelu bylo napsano "designed to use neat" (navrzeno pro pouziti bez redeni) :)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ja ted dostal na zkousku od normfestu rimall profi a po testu, musim uznat ze mam nastupce za blue gel..
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Blue gel a ostatní silně kyselé přípravky se ředit musí(nebo s takovými jsem se zatím setkal)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
FreeMaroStyle
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 21 črc 2012, 11:46
Kontaktovat uživatele:

S BlueGelem jsem spokojený, jenže zrušení 5l balení za pěknou cenu je škoda, vyřešili jste někdo náhradu? Vzal jsem sicel 1lbalení, ale do budoucna budu chtít něco většího, stejně účinného, na ty marasy od zákazníků :D
..!! Mercedes-Benz C-Classe w204 !!..
CarInStyle.cz
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Mafra supermafrasol. To je ještě větší žiravina než blue gel.
Uživatelský avatar
FreeMaroStyle
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 21 črc 2012, 11:46
Kontaktovat uživatele:

Ale nefunguje tak jako BlueGel, možná, kdyby se supermafrasol neředil tak jo, to jsem nezkoušel.
..!! Mercedes-Benz C-Classe w204 !!..
CarInStyle.cz
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Zatim jsem se nesetkal s nicim, s cim by si supermafrasol neporadil :D pouzivam ho uz za dob,kdy jsem jezdil v MKD,kde nekteri ridici meli i pul roku (100tkm cca) nemyty tahac/dodavku. Je super i jako prewash pred lestenim. Btw pozor u neredenyho na chtom doplny na aute. Na superbu II to udelalo po delsim pusobeni mapu na listach pod oknem. Ale je fakt,ze nebyl redenej. Pouzivam ho i do foam lance od karcheru ta,co hustou penu neudela ani z ValetPRO combo snow foam :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ty to neredis? Ja to davam v praci okoli 20 ml do litru a rikam si jestli jsem nedal moc vzdycky. 1:100 je to uz na motor
Odpovědět