Údržba všech typů disků kol a pneu.
Od wildT
Vzhledem k tomu ze Blue Gel je kyselinovy cistic pH 0, asi bych se tady neomezoval na detailingove znacky a vzal bych nejaky takovy "myckovy" cistic. Na lakovana kola pri rozumnem pouziti to bude OK a na ruzne specialitky bych nepouzil ani ten Blue Gel...

edit: proc pri te prilezitosti neudelat novou tabulku? :D https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... ingle=true
Od Rety
Jasně, taky nad tím přemýšlím, ale Blue Gel se mohl ke všemu ještě ředit. To ostatní nevím jestli lze. Možná bys to mohl přidat do tabulky jestli lze i ostatní
S BlueGelem jsem spokojený, jenže zrušení 5l balení za pěknou cenu je škoda, vyřešili jste někdo náhradu? Vzal jsem sicel 1lbalení, ale do budoucna budu chtít něco většího, stejně účinného, na ty marasy od zákazníků :D
Od Napster
Zatim jsem se nesetkal s nicim, s cim by si supermafrasol neporadil :D pouzivam ho uz za dob,kdy jsem jezdil v MKD,kde nekteri ridici meli i pul roku (100tkm cca) nemyty tahac/dodavku. Je super i jako prewash pred lestenim. Btw pozor u neredenyho na chtom doplny na aute. Na superbu II to udelalo po delsim pusobeni mapu na listach pod oknem. Ale je fakt,ze nebyl redenej. Pouzivam ho i do foam lance od karcheru ta,co hustou penu neudela ani z ValetPRO combo snow foam :D
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]