Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od Bubak
Včera 23.3. Jsem nahledl do Kiku v Novém Jičíně u Alberta a mají tam obrovskou zásobu jak dlouhosrstejch i krátkosrstejch tak jenom pro info ;)
Od ka-spel
Včera jsem byl v Kik v Prostějově a mají jak všeho dost. Dlouhý v nových barvách. [attachment=-1]uploadfromtaptalk1465225341996.jpg[/attachment]

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
Přílohy
uploadfromtaptalk1465225341996.jpg
Od Mr.Brain
Já tyhle barvy kupoval v sobotu, cena tuším 45 Kč, náhodou jsem měl ještě pár starých, tam byla cena 25 Kč (za chlupatou), i tak to jde a nemusí mě trápit, když jí zničím.
Od Huda
Já je tam kupoval taky asi 2 týdny zpátky. Po 1 kusu za 25 Kč (krátký chlup) a potom je tam taková rulička jako na té fotce a tam jich je namotaných 5 kusů a cena na 1 kus vychází asi na 14 Kč. Jen škoda, že ty dlouhochlupé tam tenkrát neměli vůbec.
Od Jkubxxx
U nas tie rulicky su cca.po 2,30 EUR,tak som vzal 2 balenia ale radsej mam tie chlpatejsie.Dnes som bol z manzelkou na nakup a pani z KIKU vybehla: MLADY PAN MAME CHLPATE.Manzelka pozrie na mna a vravi hm pan je na chlpate? Labuznik jeden. :-P Pocital som to dnes v garazi,ups z KIKU uz mam skoro 50 kuskov,staci lebo stale nejaku kupim :threaten:
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 62
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]