Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45089
Obrázek

Nově otevřené téma pro mycí pomůcky Gyeon, rukavice Woolie, Smoothie a Mitt. Měl sem možnost je nafotit a krátce srovnat s jejich nejbližšími konkurenty.

Obrázek

Gyeon Q2M Smoothie vs. Microfiber Madness Incredimitt
Cenově velmi podobné mycí rukavice. Již dle fotky je patrné že Incredimitt je větší plochou a je i silnější co se tloušťky týče. Má jemnější vlákna a lépe řešený vnitřek rukavice. Obě rukavice se však dobře drží na ruce a pojmou velké množství vody, dobře se také ždímou. Gyeon není špatnou volbou, já sem si jí vybral a oproti mojí rukavicí od Chemiků je to výrazné zlepšení.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Gyeon Q2M Mitt vs. Dodo Juice Tribble Mitt
Tyto rukavice jsem v praxi nezkoušel. Tady se Gyeon zdá naopak větší, má lépe řešený vstup do rukavice který je širší, do Doda jsem třeba ruku nestrčil. Rukavici od Gyeonu bych se nebál nosit v zimě jako fajnový palčáky :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Gyeon Q2M Woolie vs. CarPro "Woolie"
Podobné "ovečky", CarPro se mi zdála o něco větší, zadní strana řešená u obou rukavic stejně, Gyeon víc pouštěl chlupy. Výhoda jednostraných rukavic je zřejmě v rychlejším schnutí.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

P.S. Neberte prosím jako test, je to jen takové rychle foto srovnání.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]