Gyeon Q2M - Mycí rukavice

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek

Nově otevřené téma pro mycí pomůcky Gyeon, rukavice Woolie, Smoothie a Mitt. Měl sem možnost je nafotit a krátce srovnat s jejich nejbližšími konkurenty.

Obrázek

Gyeon Q2M Smoothie vs. Microfiber Madness Incredimitt
Cenově velmi podobné mycí rukavice. Již dle fotky je patrné že Incredimitt je větší plochou a je i silnější co se tloušťky týče. Má jemnější vlákna a lépe řešený vnitřek rukavice. Obě rukavice se však dobře drží na ruce a pojmou velké množství vody, dobře se také ždímou. Gyeon není špatnou volbou, já sem si jí vybral a oproti mojí rukavicí od Chemiků je to výrazné zlepšení.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Gyeon Q2M Mitt vs. Dodo Juice Tribble Mitt
Tyto rukavice jsem v praxi nezkoušel. Tady se Gyeon zdá naopak větší, má lépe řešený vstup do rukavice který je širší, do Doda jsem třeba ruku nestrčil. Rukavici od Gyeonu bych se nebál nosit v zimě jako fajnový palčáky :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Gyeon Q2M Woolie vs. CarPro "Woolie"
Podobné "ovečky", CarPro se mi zdála o něco větší, zadní strana řešená u obou rukavic stejně, Gyeon víc pouštěl chlupy. Výhoda jednostraných rukavic je zřejmě v rychlejším schnutí.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

P.S. Neberte prosím jako test, je to jen takové rychle foto srovnání.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět