Postrekovače (všeobecne)

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Máme je v Clean&Style a jsou v pohodě, na to jak jsou zatížený tak super. Máme jich tak 10 celkem, v těch malých jsou "okna", APC a v těch větších sušící vosk a myslím že jsem si všiml jen jednoho kterej trošku teče.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Daly by se použít tyto rozprašovače : http://m.heureka.cz/postrikovace/rozprasovac-rosa-1-l/ mají je u nás v železářství tak že bych si do nich dal Apc a Ipu
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

proč by nešly použít? ;) otázka je, zda budou dobré v poměru kvalita/cena nebo jestli ti budou vyhovovat. Zředěné APC a IPA mi zatím nikdy rozprašovač nesežraly. Rozprašovače žerou hlavně železožrouti, odstraňovače gumy+asfaltu a jiná agresivní chemie, třeba i roztoky na kola, když je po použití nevypláchneš.

Kup jeden dva, vyzkoušej a uvidíš sám ;)

Já jsem při nákupu kwazarů přihodil zkusmo i jeden tenhle. Popisek kecá, žádný zpěňovač to není, nejdřív jsem myslel, že ho dokonce vrátím, ale pak jsem do něj šoupnul Billberry a krásně drží, rozprašuje a to ho vůbec nešetřím :dance4:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozprašovače ničí především odstraňovač asfaltu a různé alkalick roztoky tj. Apc apod.
Železa jsou vcelku ok.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

beru jenom ze svojí zkušenosti, na železožrouty i odstraňovače asfaltu od Gyeonu vždycky používám přiložený rozprašovače (kupuju po 500ml) a i když jsem po použití propláchnul a hlavu rozprašovače hodil do krabice k ostatním hlavám obyč rozprašovačů, stejně když jsem je za 2-3 měsíce měl znova v ruce, tak se už rozpadaly... Je tedy možné, že jsem železožrouty "dal do jednoho pytle", ale přišlo mi, že rozprašovače zařvaly tak jako tak.

S apc jsem právě nikdy problém neměl (VP a Megs) ani u obyč rozprašovačů, koncentrát teda ne, vždy roztok tak 1:5 a víc.

Ale dobře, už mlčím, mám pořád dost malý vzorek produktů a k nim rozpadlých rozprašovačů, abych z toho mohl usuzovat super-závěry. Jsem jenom weekend warrior, jak říká Larry :pleasantry: I když bych se mohl už tou svou sbírkou pochlubit :D

Co se týče odkazu na ty, co dával HonzaV, stejně pořád platí, ať klidně pár vyzkouší a když by nevyhovovaly, jsou tu ověřené možnosti ;)
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Mě se zatím rozpadl rozstřikovač od Iron X , Gyeon Water Spot a DJ Ferrous........od doby,kdy je po použití propláchnu ve vlažné vodě zatím ostatní drží.
APC a jiné zatím v klidu.
Jinak APC a plno dalších přípravků ,které se ředí mám v láhvích od Chemical Guys .
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Tak otestovano, za me dobrý. Tryska pěkně rozprašuje, téměř okamžitě stříká. Vzal jsem si 2 litrový a jeden půllitr. Flaška je robustní a hlavice taky tak snad vydrží. Za 49 Kč kus
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Trošku obnovím téma. Našel už někdo postřikovač který vydrží železožrout a asfalt déle než 1-2 použití? Nebaví mě na skoro každé použité hledat nové postřikovače. Mátě něco odzkoušeného? naposled jsem zkoušel z Lídlácké W5 co bylo na kola a stejně vydržel pár minut s Tardisem. Kwazar vydržel pár týdnů.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Me teda tardis v kwazaru drzi zatim statecne, stejne tak korrosol, bez proplachovani. jedine co mi bez proplachovani jeden kwazar zcela odrovnalo je bluegel 1:1, jak jsem zrovna vcera zjistil.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Je to možná k neuvěření, ale mám VP citrus tar glue v nějaké no name láhvi (asi sheron) a rozprašovač od chemiků. Neproplachuju, mám ho tam asi půl roku a roprašovač furt funguje.
Odpovědět