Postrekovače (všeobecne)

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Zdravím Vás. Chcel by som sa opýtať, ktoré postrekovače preferujete. Môže to byť asi aj také malé vlákno so skúsenosťami.

Ja osoné mám problém s postrekovačmi najme pri agresívnych látkach.

Mám Autoglym, ten nevydrží ani polovicu ich vecí, je prakticky k ničomu, nevydrží ani silnejšie riedenie APC-čka. To bôž niečo kyselinové, alebo odstraňovač asfaltu a podobne. Tie hobby sú lepšie ako pre profi.

Obrázek

Mám doma hlavice od Meguiars (tie staré) a tie fičia ako hodinky, ale doobjednal som si dalšie a prišli len podobné nim, majú hranatejšiu páčku, ktorá sa ohla.

Toto je starý (náhľad bol tento, ale hlavica prišla malinkato iná)

Obrázek

Dnes mi odišla aj hlavica od Iron X od Carpro.

Rozmýšľam, že všetko vyhodím a kúpim kwazar/maxolen, len neviem, či tiež zdržia agresívnejšie veci.

Má niekto skúsenosti s kwazarom pri agresívnejších veciach ? Alebo aj s inou značkou ?

Za reakcie/postrehy ďakujem

Martin.
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Používam len kwazar, či ide o apc, tarx, isopropyl, bilberry a rôzne dalšie čističe, zatial držia bez problemov, určite budeš spokojnejši ako s vyššie menovanými. Niekomu ale nemusi vyhovovať double-action pumpa. Osobne by som tiež niekedy ocenil viac klasiku, ale niekde som nedávno videl aj s obyč pumpičkou a klasickou priesvitnou nadobou, tie by však podľa popisu nemali byť také odolné - nemám odskúšané. Každopádne, kwazar je výborný, zatial drží, klop klop..

Ešte by som sa možno popozeral po autosmartoch, ale tie zatiaľ nemám tiež vyskúšané.

Kwazar ti môžem odporučiť ;)
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Ouky, tak rozhodnuté, dík ...
alex12
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2012, 20:09

ahoj jak vypadají lahve CHEMICAL GUYS SPRAY BOTTLE 473ML ??litrovky nemusím
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

občas tak podivně chroptí :lol: jednu používám používám na lubrikaci a zatim drží a to stejnym zacházenim jsem jeden obyč noname oddělal :D nepobral ten supersonic single action a tryska se odporoučela bůhví kam :mrgreen: jinak asi budou celkem slušný, co dávaj ke „kosmetice“ na auto v lidlu - a navíc ještě dostaneš za super cenu i čistič kol :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

ty lahve vypadaj jako jejich produkty, jen je to prázdný :D
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nevím jestli to je kopie, ale vypadají takřka stejně, ale je to levnější.

Gloria 138
Bežně používám na APC i s ředěním 1:5. Více jsem nezkoušel
Mají potom v nabídce profiřadu odolnou olejům.

Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Má to taky "dvojstřik"?
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

já kupuji kwazar mercury pro 0,5l za 1,5 nebo 1,6 € a litrovku za 2,4€... jinak kopie kwazaru mají i v kovoplastvd.cz - je to totožný produkt, jen je výrobci potřeba napsat o vittonové těsnění, které zvedne cenu o 2 kč (bez DPH)...
Odpovědět