Postrekovače (všeobecne)

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nevim jestli jsou stejne nebo podobne jako Autosmart rozstrikovace, v Anglii jsem je pouzival a relativne dlouho prezily thick bleach (hustejsi Savo)... teda vzdycky tak par tydnu, ale normalni rozprasovac to ucpe okamzite. Co je jejich velka nevyhoda je podle me jejich krehkost, jeden mi prasknul po padu z metru na drevo a dalsi jsem si rozbil v kdyz jsem ho mel poveseny za dvere v aute a nekdo je zavrel :D Osobne tak zustavam verny kovoplastakum/kwazarum.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dneska jsem byl v Kovoplastu a vím že se to ví, ale paní mi to potvrdila že dělají pro Kwazar a že bohužel nemůžou prodávat jejich typy nám tady.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

malfis píše:Dneska jsem si koupil v Obi za 55kč 1L tak jsem zvědav jak dlouho vydrží ve spojeníé s Blue Gelem :smile:
Už v něm něco prasklo a pístek funguje jen na půl a někdy to stříkne mlhu a někdy rovným proudem... :D
Focus RS Mk1
Bullets
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 25 dub 2014, 12:34

Já si to přeliju do starých láhví od Riwaxu a myslím že nebude problém jediná nevýhoda je že láhev není průsvitná...
MatesIV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 26 lis 2015, 11:01
Bydliště: Prostějov/Brno

Neobjednával jste někdo teď z kovoplastu? Chtěl jsem objednat ty Chemiky s vitonovym tesnenim a pani mi odepsala že vitonove těsneni nenabízí. :(
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Hoši a nestává se vám je po půl roce jsou rozbitý ? Mě jak na billberym i na wipeoutu nefunguje jak mlada. Musím asi 20x zmáčknout než vůbec začne stříkat :/..

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

To vitonove tesneni je okrouzek nebo tam je neco jineho a je to nerozebiratenle?


Sent from my iPhone using Tapatalk
MatesIV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 26 lis 2015, 11:01
Bydliště: Prostějov/Brno

mario-fm píše:To vitonove tesneni je okrouzek nebo tam je neco jineho a je to nerozebiratenle?
Taky by mě zajímalo, navíc pokud to teď posílaj pouze bez toho vitonovyho těsnění.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

tesneni je normalne na zavitu a da se vymenit
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

No tak si to objednejte bez tesneni a takovy okrouzek ve vitonu bude stat tak nejak okolo 5-8 kc a pujde to koupit bezne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět