Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od counterct
To jsem nevěděl že ferrous na roztřik nic moc, dělalo to trochu pěnu, ale myslel jsem že to je Glorii, která po chvíli začla téct. Kwazar to zvládl v pohodě a dělal mlhu. :smile:
Od Rocco
Ani já jsem si nevšiml rozdílu v rozstřiku Ironu a Ferrouse.
Ferrous jsem nalil do rozstřikovače po Ironu a pohoda. :)
Od Tommyk
Mohu potvrdit že tar a rozprašovač spolu nejsou kamarádi. Dal jsem si do "dodo" lahvičky VP tar&glue, poprvé fungoval v pohodě, ale teď když jsem ho chtěl vzít podruhé, tak už vůbec nefunguje rozprašovač :D Prostě ani ťuk, vůbec nestříkne..
:threaten:
Od wildT
Uz to tady budu psat zrejme pomockrate, ale kovoplast a Tardis je docela pohoda, jen to rozezralo vitonove tesneni, takze ta lahev nasmi spadnout, jinak to zacne tyct ven. Ale jinak po roce strika porad, i kdyz trosku to asi rozezralo, protoze to neni uplne mlhovy rozprah jako kdyby v tom byla treba jenom voda (i kdyz je to utazene na max), ale na nastrikani na auto staci bohate.
Od petr.s
Tak jsem neodolal a na zkoušku objednal jeden litrovej a jeden půllitrovej z odkazu co dával "Glossworks Detailing". A další už asi neobjednám, první dojem mě moc nenadchnul. Asi tak po dvacátém zmačknutí začal protékat přes spoušť, špičku jsem musel dotáhnout co nejvíce na doraz, aby udělal rozprach a hlavně po pár stříknutích se začne flaška deformovat podtlakem, takže musím povolit, aby si nasála. Ale nechci dělat ukvapené závěry, třeba je to rukama. :smile:
Přílohy
20150811_193822.jpg
20150811_193822.jpg (49.03 KiB) Zobrazeno 3126 x
20150811_193959.jpg
20150811_193959.jpg (38 KiB) Zobrazeno 3126 x
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 24