Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od header009
Hoši má někdo zkušenost s těma profi postrikovacema který sou odolný proti chrmimaliim? Mě IronX nebo bilberry ty kovoplasty ničí, mám tady katalog Hazetu a nevypadá to špatně když cena je masakr no, ale kdyby to vydrželo ? Viděl jsem je i ve wurthu myslím
uploadfromtaptalk1456906451803.jpg
Od joshiki
header009:
jestli jsi tzv weekendář, tak po použití prostě hadičky s rozprachem "promačkej" čistou vodou a nemusíš řešit rozprachy za litr u kterých ti výdrž nikdo stejně nezaruší a jen by tě zničení takového postřiku štvalo docela solidně.
Mimochodem železožrout a ostatní ti fakt rozleptal vnitřnosti?
U surfexu 1/10 a bilberry 1/3 bez vyplachování stačí tuším necelý půlrok a rozežere je, ikdyž po rozežrání mi to neva a fakčí dál...jen při zmáčknutí flašky to přes trysku ukapává a občas top může být nepříjemné.

Mišell:
Však je to kovoplast/kwazar s chg láhví :smile:
Od Xander_Cage
JJ láhve chemiků mám taky jak jsem je objednával tak jsem čekal, že to bude potisk, ale je tam jenom nálepka a je to normal dvoučinný kovoplast. Na jejich velké lahve (946ml) si ale nemůžu stěžovat, sice byli dražší, ale používám je pořád a není na nich nálepka, ale kvalitní potisk kterému bych kvůli ředění věřil více než nálepce.
Od ka-spel
Neozin píše:joshiki: Spíš je to celé kovoplast. Jen si na to Chemici dali nálepku/potisk. :D
A kýble dělají beztak ve Vrbně pod Pradědem. :D
Od ka-spel
Odešlo mě u marolexu s pumpičkou to těsnění u pístu. Jde to vyměnit nebo je to na vyhození? Používán pár let v tom jen Valetpro prewash.

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Work from samot0506

Díky za pochvalu