Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od Helmut
#60931
Spíš bych je pak hodil do sušičky (buď na studený program, nebo nějaký outdoor - prostě něco do 30-40°C) .
A) budou nadýchané a měkkčí
B) vyfouká to uvolněná vlákna

P.S.: Nezapomeň před sušením vyčistit filtry :-)
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61069
Zdarec, chystám se přeprat nový ručník Gyeon Silk Dryer, přeperu to asi ručně - jeden ručník se mi do pračky cpát nechce a přece jen ručně to bude šetrnější.
Mikrovlákna peru v tekutém jelenovi, používám levné takže to moc neřeším.
Bude v pohodě v tom vyprat i ručník? Nebo radši použít nějaký jiný přípravek? Třeba tu Lagunu co je o pár příspěvku výše?
Od Helmut
#61071
Mikrovlákno jako mikrovlákno... Já jen doporučuji sušičku, část mikrovláken jsem dal do sušky a část na šňůru a ty ze sušičky jsou o poznání měkčí. Jen pozor - sušit na nízkou teplotu...
Od Helmut
#61654
Tak jsem přidal do mé údržby mikrovláken mezikrok - ruční "před-praní" v JARové vodě. Jelikož JAR odstraňuje mastnotu (tudíž i zbytky vosku), mám v jednom vědru teplou JARovou vodu a 99% skvrn z mikrovláken okamžitě zmizí po cca 10 vteřinovém promnutí, pak propláchnu pod teplou vodou nebo v druhém vědru.

Aby mi žádný JAR v mikrovláknech nezbyl tak pak hodím na běžný program do pračky s šetrným tekutým pracím prostředkem (např. Zenit Laguna) - s octem místo aviváže.
soray se to líbí
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]