Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od fery
Co se týká jelena,práškovýho jsem neviděl,klasickou kostku znám už 50let.Teď jsem objevil tekutýho .Píšou že to je na ruční praní a opravdu to funguje.Na lehce špinavou utěrku stačilo pár kapek do lavoru vody,trochu to pomatlat v ruce ,pustilo to špínu,vyždímat v ruce a po prvním vymáchání byla voda čistá./Manželka nechápe,před púl rokem jsem věděl jen že se špinavý prádlo dává do nějakýáho koše./
Od fery
Chystám se sundat asfalt /Tar X/,když na to vezmu zánovní utěrku za 300 půjde pak něčím vyprat?Nebo to radši stírat starou za 60? Dík.
Od samot0506
fery píše:Chystám se sundat asfalt /Tar X/,když na to vezmu zánovní utěrku za 300 půjde pak něčím vyprat?Nebo to radši stírat starou za 60? Dík.
Zdar tak už jsem tady četl opravdu hodně kuriozit ale použit vlákno za 300,- na asfalt tak to bud nevíš co s love nebo si měl slabší chvilku když si to psal.Nic ve zlém :friends: Já na to používám vlákno před koncem životnosti nebo na to mám pap.utěrky od Katrin určené pro lakovny.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]