Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od Tom
Tento sušící ručník patří mezi nejlepší ručníkyna sušení po mytí, co lze vůbec použít. Vyniká naprosto maximalistickým provedením a max. hustotou, délkou a gramáží vláken. Údaj 880g/m² nemá konkurenci. Je schopný vsáknout až 4L vody. Jeho rozměry 90x60 nemůžou být ideálnější. Ve srovnání s Dodo Juice Supernatural ručníkem vypadá dodo jako chudý příbuzný a základní mikrovlákno na okna ;) Vychází přibližně na 800.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Od mathyas
oj, to nevím, ale viděl jsem tento hadřík v akci a chystám se pro nákup, přesvědčil mě vlastnostmi, když jsem jej viděl u Pásovce, když se uchyloval na autě :lol: :lol: Promiň Tome, musel jsem :lol: i Martin se smál abych ho nabonzoval
Od soray
mathyas píše:oj, to nevím, ale viděl jsem tento hadřík v akci a chystám se pro nákup, přesvědčil mě vlastnostmi, když jsem jej viděl u Pásovce, když se uchyloval na autě :lol: :lol: Promiň Tome, musel jsem :lol: i Martin se smál abych ho nabonzoval
No tak kdo by se nesmál :lol: Pár řádků nic nepoví, to se musí vidět na vlastní oči - pásovce lezoucího po autě jen tak nikde neuvidíš :lol:
Od pásovec
Miracle je tenky jak list papiru oproti Mamutu. Mamutem by sel vysusit snad i celej kamion bez zdimani :-D Je idealni na beztahove suseni
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]