Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od wildT
#44571
Treba Oktavka Combi kdyz susim 60x60 rucnikama (takovy prumer, neni to heavy duty gramaz ale ani tenka latka), tak jeden mi staci bohate na stahnuti cele vody a druhym uz to krasne dodelam dosucha, takze dva takove cca te velikosti by ti meli stacit.

V praxi jeste pouzivam detailer na suseni oplachem + (tzn. nezalezi na tom jestli na aute je ochrana a v jakem stavu) a pak fukar, takze te vody musim "dotekove" z auta dostat mnohem min nez ve vyse popsanem pripade. :)
Od m.a.j.o.r
#44576
Takze mam asi rozhodnuto DMC 64x42 a geyon. O oplachu jsem uz ledacos cetl ale praktickou zkusenost nebo jen videt aplikaci a funkci nemam a s fukarem bohuzel na verejne wap mycce neuspeju.
Uživatelský avatar
Od Piškot
#44587
Fukar může být i na Aku. Naučil jsem se používat fukar a po ofoukání té vody moc nezůstane. Takže by mě stačilo i malý ručník. Taky přemýšlím o ručníkách od Gyonu asi 2 :smile:
Od m.a.j.o.r
#44589
Vycistit karoserii clayem neni problem. Chemii jsem mel Trix a byl jsem z toho zklamanej, priste ironx a tarx. Ale to jinam at tu neni OT. Myslim, ze budu spokojenej s tim vyberem. Jestli s DMC soray vysusi O v kombiku, tak kdyz budu mit dva tak na ty moje hatche a coupe to bude dostacujici. Meju auto sobe a pritelkyni. Nikdo se mnou nechce travit 4 hodiny myti, dekontaminace a voskovani na wapce v noci. :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]