Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od wildT
Treba Oktavka Combi kdyz susim 60x60 rucnikama (takovy prumer, neni to heavy duty gramaz ale ani tenka latka), tak jeden mi staci bohate na stahnuti cele vody a druhym uz to krasne dodelam dosucha, takze dva takove cca te velikosti by ti meli stacit.

V praxi jeste pouzivam detailer na suseni oplachem + (tzn. nezalezi na tom jestli na aute je ochrana a v jakem stavu) a pak fukar, takze te vody musim "dotekove" z auta dostat mnohem min nez ve vyse popsanem pripade. :)
Od m.a.j.o.r
Takze mam asi rozhodnuto DMC 64x42 a geyon. O oplachu jsem uz ledacos cetl ale praktickou zkusenost nebo jen videt aplikaci a funkci nemam a s fukarem bohuzel na verejne wap mycce neuspeju.
Od Piškot
Fukar může být i na Aku. Naučil jsem se používat fukar a po ofoukání té vody moc nezůstane. Takže by mě stačilo i malý ručník. Taky přemýšlím o ručníkách od Gyonu asi 2 :smile:
Od m.a.j.o.r
Vycistit karoserii clayem neni problem. Chemii jsem mel Trix a byl jsem z toho zklamanej, priste ironx a tarx. Ale to jinam at tu neni OT. Myslim, ze budu spokojenej s tim vyberem. Jestli s DMC soray vysusi O v kombiku, tak kdyz budu mit dva tak na ty moje hatche a coupe to bude dostacujici. Meju auto sobe a pritelkyni. Nikdo se mnou nechce travit 4 hodiny myti, dekontaminace a voskovani na wapce v noci. :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu