Sušící ručník - mamut

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Taky sem vyrešil než jeden Mammut, tak 2 jiný a sem na stejný ceně
Obrázek
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

Také jsem si objednal Mamutka. A dopadlo to tak, že budu objednávat ještě jednoho. Manželka mi ho se slovy: "Ten je úžasně hebký!", zabavila na utírání naší malé dcerky :D

Takže takový příspěvek i do kapitoly "Detailing jinde" :D
m.a.j.o.r
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 06:17
Bydliště: Olomouc

Zdravim. Rad bych od vas zkusenejsich radu. Chtel jsem si koupit mamuta jako vanocni darek. Pokukoval jsem po nem uz dyl ale dnes jsem zjistil ze v nabidce DS neni. Proto by me zajimala jeho adekvatni nahrada. Rad bych zustal kolem 800-1000. Zalibilo se mi 2x Gyeon Q2M Silk Dryer a nebo Gyeon Q2M Soft Dryer ale nikde jsem nenasel recenzi. MM DmC XL mi prijde uz dost drahej. A rozmery 60x60 mi prijde malo. Co byste doporucili z aktualniho vyberu. Diky
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Záleží, jak velké auto budeš sušit. DMC XL je opravdu mega velký ručník a doporučil bych ho na velká auta. Já sám mám již několik let DMC 64x42 a bez problému zvládne i Oktávku 2 kombi. Není to jen o rozměrech, ale také o materiálu. Dobrou volbou bude i Soft Dryer, za tu cenu můžeš mít dva, jedním vysaješ vodu nahrubo, druhým dosušíš a nemusíš se tahat s těžkým ručníkem. Opět záleží na tom, co komu vyhovuje. Silk Dryer jsem zatím nezkoušel, nemohu němu nic říct. Dobrý je i DJ Orange Plush.
No a pokud bys trval na Mamutovi, koukni ke konkurenci, určitě budou mít. My ho již neděláme, byly problémy s kolísavou kvalitou, dodávkami (jako by ho CG snad ani nechtěli prodávat) a cena už taky není úplně lidová.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

soray píše:Dobrou volbou bude i Soft Dryer, za tu cenu můžeš mít dva, jedním vysaješ vodu nahrubo, druhým dosušíš a nemusíš se tahat s těžkým ručníkem.
IMO idealni varianta. Nebo proste prvni rucnik nejaky vetsi a druhy treba mensi, dosusovaci.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Dva menší ručníky jsou lepší volbou i kvůli tomu, že jeden velký nasáklý vodou už něco váží, špatně se s ním manipuluje a hrozí riziko že si někde štrejchnem o zem a nabereme kamínky a prach.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Presne ako píšu Laconi so Sorayom. Mám Moby dick ten najväčší 2x. Zvládne vysušiť celé auto úplne v pohode. No nasiaknutý už niečo váži. Pri miestach ktoré utieram posledné - podbehy pod dverami, si už musím dávať veľký bacha na to aby som ho nešúchal po zemi. kvôli váhe aj veľkosti. Keď už maš zručnosti ako ho poprekladať a držať tak sa to dá. Na konci ked zo škár pri späťákoch vytekajú kvapky vody a chcem ich usušiť, je uterák už vlhký a robí vodné flaky. Pred leštením to neva ale keď máš auto odovzdávať hneď po umytí tak je to dost otravné. Preto doporučujem počkať na silk dryer od Gyeonu, ktorý ke vraj extrémne ľahký.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Silk je už na shopu http://www.detailingshop.cz/predmyti--m ... ci-rucnik/, jen ho ještě asi nikdo nezkoušel.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Sakra. Taky jsem koukal na mamuta :D do kolika budes dnes na shopu? Mam tam objednavku ( Petr Límon ) bych se pro to zastavil. Ty si byl tusim u zakaznika a Tomas lital nekdo po Praze. A ja to APC potrebuju,jelikoz v patek delam dalsi bezovy interier. A moje APC jsem u nekoho zapomel :ireful: zatim jsem susil jen fukarwm a mikrovlaknem popripade kolem oken apod kompresorem s odkalovacem :smile:
m.a.j.o.r
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 06:17
Bydliště: Olomouc

Vylozene na mamutovi netrvam (prave co jsem se docetl na foru s postupnou kvalitou), u konkurence jsem se uz dival a nenasel. Ale to je fuk...Libi se mi ta varianta s DMC 64x42 a k tomu Soft Dryer...mel bych DMC primarne na suseni a Soft na dosusovani. Velikostne megane hatch, kabrio, kokta sedan, fabia sedan. Hlavne stredni vozy. Zatim susim KIK uterkama, neni to uplne spatny, ale rad bych vysusil auto jednim max dvouma rucnikama nez 5-6.
Odpovědět