Sušící ručník - mamut

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Treba Oktavka Combi kdyz susim 60x60 rucnikama (takovy prumer, neni to heavy duty gramaz ale ani tenka latka), tak jeden mi staci bohate na stahnuti cele vody a druhym uz to krasne dodelam dosucha, takze dva takove cca te velikosti by ti meli stacit.

V praxi jeste pouzivam detailer na suseni oplachem + (tzn. nezalezi na tom jestli na aute je ochrana a v jakem stavu) a pak fukar, takze te vody musim "dotekove" z auta dostat mnohem min nez ve vyse popsanem pripade. :)
m.a.j.o.r
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 06:17
Bydliště: Olomouc

Takze mam asi rozhodnuto DMC 64x42 a geyon. O oplachu jsem uz ledacos cetl ale praktickou zkusenost nebo jen videt aplikaci a funkci nemam a s fukarem bohuzel na verejne wap mycce neuspeju.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak to ani na wapce, protoze k tomu je potreba volne tekouci voda (z hadice), ne voda pod tlakem z wapky :(
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

a hlavne aby to fungovalo musíš mať lak v top kondícii bez kontaminácie, najlepšie navoskovaný prípadne ošetrený sealantom/keramikou
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Fukar může být i na Aku. Naučil jsem se používat fukar a po ofoukání té vody moc nezůstane. Takže by mě stačilo i malý ručník. Taky přemýšlím o ručníkách od Gyonu asi 2 :smile:
m.a.j.o.r
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 24 čer 2015, 06:17
Bydliště: Olomouc

Vycistit karoserii clayem neni problem. Chemii jsem mel Trix a byl jsem z toho zklamanej, priste ironx a tarx. Ale to jinam at tu neni OT. Myslim, ze budu spokojenej s tim vyberem. Jestli s DMC soray vysusi O v kombiku, tak kdyz budu mit dva tak na ty moje hatche a coupe to bude dostacujici. Meju auto sobe a pritelkyni. Nikdo se mnou nechce travit 4 hodiny myti, dekontaminace a voskovani na wapce v noci. :D
Odpovědět