Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Popis produktu od jednoho z výrobců

Vysoce praktický pomocník pro čištění a leštěníí. Je složená ze 2 typů mikrovlákna. Hrubá strana je určena pro čištění a vysoušení a druhá hladká strana pro dokončování a leštění. Vyniká excelentními výsledky a mimořádně dlouhou životností

Použití:
Karosérie vozidel, interiéry vozidel, skla, zrcátka, nábytek, elektronické přístroje, kancelářské vybavení, keramika, nerez, leštěné kovy, kůže, koženka a pod.

Výhody:

◦Umožňuje vysoušení, čištění a leštění bez použití chemických přípravku.
◦Nezanechává zbytky a čmouhy
◦Při použití leštících přípravků zvyšuje výsledný efekt
◦Je vysoce odolná (až 500 praní)
◦Díky praktickému řešení 2 v 1 umožňuje vysoce efektivní čištění a leštění.

Návod k použití:
Navlhčenou stranu s proužky použijte k čištění a zbavení prachu. Hladkou stranu použijte na leštění skla, kovu apod.
Před použitím je doporučeno utěrku vyprat. Zvýší se tak savost. Používejte přímo na čištění, vysoušení nebo leštění jako klasický hadřík. Při praní nepoužívejte bělidla, avivááž, ani jiné čistící přípravky. Nesušte v sušičce a chraňte před vysokými teplotami. Nežehlete. Max. teplota při praní 40oC.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Na internetu je nabízena od mnoha výrobců a zřejmě více rozměrů. Cena za kus je velmi nízká, dokonce jsem je zakoupil v kamenné prodejně za 35 Kč/ks. Za ty peníze jsem si řekl, že to můžu klidně mít na čištění záchodu :), tak jsem si doma jenom tak zkusil jejich savost. Ukázku můžete vidět na foto, kdy po namočení absorbuje 0,5l

Technické parametry mojich rukavic:
◦ rozměr:20 x 16 cm (měřeno bez objímky na zápěstí)
◦ materiál: - strana s proužky polyester 80%/polyamid 20%
- strana hladká 70%/30%
Na vozidle jsem jsem je zatím nezkoušel, ale myslím, že někdo z vás bude mít zkušenost. . . :lol:
Ale dle prvních náznaků se snad bude jednat o docela slušnou základní mycí rukavici.
Přílohy
mycí rukavice pár a před namočením.jpg
v průběhu namáčení.JPG
po namočení.JPG
Naposledy upravil(a) banan210 dne 08 pro 2012, 21:19, celkem upraveno 1 x.
Používám Tesco verzi už více jak rok. Nemám žádnou pořádnou, tak nemůžu srovnávat. Funguje to rozhodně líp než nějaká houba, dělá se s tím slušně. Koupil jsem ji asi za 70kč. Z Jedná strany ty mikrovláknové výstupky, z druhé strany něco jako síťka.
Ta s tou síťkou jak píše Rety je taková docela hrubá,to bych se bál to použít,tedy tu síťku,ale tuhle používám,koupil jsem ji v Globusu asi za 80,- a je v pohodě. Po špatné zkušenosti s rukavicemi s ovčí kůže je tato v klidu a pořád pěkně měkká...
no jo, ale když koupíš celou plejádu základních rukavic, tak si možná cenově vejš, než chlupatice :D
Já mám tahle obyč rukavice docela rád, pracuje se mi s nima dobře. Od tý doby co mám wash pad od Raceglaze je sice používám jenom tak na prahy, podběhy atd. ale neodsuzuju je, určitě lepší jak nějaká houba :)
Work from samot0506

Díky za pochvalu