čistící rukavice z mikrovlákna NO NAME Značky

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Navic vzdycky lepsi levna rukavice nez klasicka houba :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Svatá pravda :dance3:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

http://www.auto-doplnky.com/myci-rukavi ... 0355-p9908

Používám tuhle na cizí auta a bez jediného problému. Je velká, husté "nudle" a měkká. Kdyby se zničila, koupí se nová. :mytwocents: Cenově je taky velmi atraktivní.
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Jsou tyhle rukavice "s nudlema" dostatečně šetrný k laku? :) Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit. :D A pocitově mi přijde, že klasická mikrovláknová nebo pak přírodní musí být šetrnější. :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Podle mě ano. Zas nedělejte z toho laku že je měkký jak svíčka.
Jen tak pro porovnání, mám Microfiber Madness Incredimitt i tuhle zelenou rukavici.
Když nastavím ruku a projedu po ní rukavicemi, tak Microfiber Madness Incredimitt se mi zdá taková hrubší, více drsnější. Tato zelená je krásně měkká, příjemnější na dotek.
Jinak tohle se nedá srovnávat s přírodními rukavicemi z ovčí vlny, to je jiná liga.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Neozin píše:http://www.auto-doplnky.com/myci-rukavi ... 0355-p9908

Používám tuhle na cizí auta a bez jediného problému. Je velká, husté "nudle" a měkká. Kdyby se zničila, koupí se nová. :mytwocents: Cenově je taky velmi atraktivní.
Taky to byla moje první žinylková rukavice a hned při druhým mytí mi se mi odtrhla do půlky ta guma kolem zápěstí.Měl jsem dvě a druhou nepoužitou jsem prodal zákazníku který mi za 14dní hlásil že se mu utrhla taky ta guma :dash: .Nyní používám přes rok od ChG a jsem max spokojenej a ta cena je přijatelná. :thumbup:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

samot0506: Myl jsem s ní asi 10 aut a v pohodě. Nikde se nic netrhá. Já kdybych se teď rozhodoval jakou syntetickou rukavici, tak bych asi místo Incredimitt šel do CG. Hlavně kvůli ceně.
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Jasně, že lak není šíleně měkkej, ale u těch dvou typů rukavic mi přijde, že se ty nečistoty mají kam "schovat" a u téhle tolik ne. Ale nejspíš to bude jen zdání. :smile: Ještě uvádím, že nemám osobní zkušenost s rukavicí "s nudlema". To, co píšu jsou jenom domněnky. :smile:
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Incredimitt měla být moje další rukavice po ChG ale asi jak doslouží tak půjdu O5 do ChG.Ty kenco budou třeba o něco kvalitnější než jsem měl já já za ně dával asi 75,-/ks.Od kenca mám pár aplikátorů microf. chytl jsem nějakou akci za 20-25,-/ks nějaký už jsou v popelnici a mám ještě 2ks za ty prachy to neřeším vydrželi tak 4-5 praní pak už za moc nestáli tak jsem jim dal sbohem.Kenco za ty peníze není špatný to zase musím uznat. 8-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

vomy: Hlavní je netlačit příliš na lak, potom jestli má rukavice dvě strany, tak průběžně obracet rukavici na čistou stranu. Potom samozřejmě pořádně vypláchnout po umytí panelu.
Myslím si, že jestli se tohle bude dodržovat, tak ani s tou nejlevnější Sheron rukavici nepoškodím lak.
Ty z ovčí vlny jsou už extrémy, kdy je kladen maximální důraz na jemnost.

samot0506: Podle mě, co se týče ekonomické stránky, tak ta CG je výborná. Až se mi jednoho dne podaří odrovnat Incredimitt (to bude asi za hodně dlouho), tak jdu do CG.
Odpovědět