Jak se starat o mycí rukavice z vlny?

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

Zdravím pánové, chtěl jsem se jen zeptat, jak se starat o vlněné dlouhosrsté rukavice? Jakýkoliv tip nebo koment vítán...
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

mám yetiho i wookie už několik let, v podstatě je jen poctivě sušim na něčem naražený. A používám jemné šampony, když se nudim, tak je rukou prohrábnu
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

mám právě taky čestvě Yetiho, tak snad i mně vydrží nějakou delší dobu ;-)...
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Taky mám Yetiho, je to něco úchvatnýho :) Po umytí propláchnu čistou vodou, pořádně vyždímu a napíchnu na klacek do koupelny :) Zvenku uschne rychle ale vevnitř je vlhká ještě tak tři dny. Jak uschne zvenku, tak jí učesu hřebenem z prasečích štětin a super :D
Baddy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 03 črc 2013, 12:46
Bydliště: Velké Bílovice

Takže rukavice neprevracíte jo, aby vyschly i zevnitř? Díky za info
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Já to nechci moc ohejbat a nějak to napínat, aby ta kůže vevnitř nepopraskala, takže tu dobu to vydržim, stejně mydlim maximálně jednou tejdně ;)
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

caute.

mam tak isto rukavicu z ovcej vlny a vzdy po vyplachnuti a uschnuti sa konce zlepia a tym padom je to na dotyk tvrdsie. rozcesiavat hrebenom by asi nebolo bohvie co ?!
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Treba ju rozčesávať :)
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

Ale s cim to rozcesem. Hreben je moc brutalny na to lebo vutrhava moc chlpov
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Ja ju rozčesávam s kefou na vlasy :) po vyžmíkaní, aj po usušení. Samozrejme že nejaké chlpy pustia, hlavne pokiaľ je nová...
Odpovědět