Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Díky.
Auto bych určitě předmyl nějakou aktivní pěnou, pre washem. Takže ta nejhrubší špína by šla dolů. Ale i tak se radši zeptám vás zkušenějších jestli tak husté sítko právě propustí tu špínu dolů. Jsem začátečník, v tomto. Ale zas nechci toho nakoupit hned všechno najednou, ale postupně zkoušet, co mi bude vyhovovat. Víceméně, co se týče kýble, to vidím zatím na jakýsi kompromis. Na šampon tento, a na špinavou rukavici asi kýbl s grid guardem. A pak se uvidí.

Ještě jednou díky za radu a informace. :thumbup:
To rajče mě už fakt štve, fotky mizej nějak často :(

Scratch shield je z trochu měkčího materiálu, má menší průměr sejta, ale zas má nastavitelný nožičky. Vejška je stejná
Síto je stejně hustý. Fungujou asi stejně. Se stav na Chodově v detailingshopu a můžeš si oba porovnat :)
Lidicky tak jsem nasel na shopu tyto kyble ( http://www.obalcentrum.cz/obaly/kbeliky ... ?ItemIdx=5 ) a objednal si dva kousky. Potrebuju uzaviratelny kyble kvuli tomu ze bydlim v bytovce a na umyti musim odjet nekam na parkoviste. Uzaver drzi krasne a kybl je plechovy, tudiz temer nerozbytelny. Cena aji s postou byla za dva kyble mirne pres 500Kc, coz je myslim super.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]