Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Nálepku si necháš vyrobit za pár korun a můžeš mít taky :D

Ano, dal jsem za to "nesmyslné" peníze. Vždyt kýbl můžu mít za 100,- kč/ks. Grit Guard si vyrobit. Ale tak co si budeme povídat, v tomhle koníčku si skoro všichni kupujeme "nesmyslné" věci. :pardon: :D

Jinak kýble jsou opravdu kvalitní, bytelné. Možná i předčily moje očekávání. :smile:
Někdo už tu právě psal, že při převrácení tečou.

Já jsem po všech možnejch variantách koupil úplně obyč bílý kýble se zacvakávacím víkem s pojistkou a mám klid. Madla jsou pevný dost, GG má trochu vůli, když tam dám 17 litrů, tak mám akorát tak místo na zpěnění a to víko vodu uvnitř udrží (i když samozřejmě ne při převrácení). A jeden mě ve výsledku stál snad kilo i s poštou...
Není to Gamma Seal, ale když jsem s tím doma zkoušel naklánět, tak nic, až když jsem ho položil, tak šla voda ven. Ale pro moje účely (přenesení vody z koupelny k autu) to stačí.

Jinak na myčku jsem nikdy s kýblema nejel, ale stačilo by je nějak solidně zapřít, či ukotvit například gumicuky a nejet jak závodník :driving:
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]