Microfiber Madness

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

time to dry by moh být lék ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dík, možná příště zkusim. Teď mám Red mist, ten podle mě udělá stejnou službu + ještě vyživý vosk. Nebo se pletu?
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

ještě jaký používáš šampon? některé šampony změkčují vodu
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Zatím šampon od Autoglym, ale mám v plánu lepší - CHG Glosworks nebo něco od Dodo juice. Který šampon je ten, co změkčuje vodu?
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

třeba Maxi Suds II
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Tak dík za tip, pokud nemyje nějak znatelně hůř, tak asi do něj v budoucnu pujdu :-).
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

supernatural je třeba takovej hi tech :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kvuli tomu prave udrzuju auto konstantne mokry dokud ho cely neumyju a na zaver ho jeste jednou cely oplachnu a celkem se to da, zvlast pokud myjes ve stinu. Hlavne aby to nezaclo samo schnout, no :?
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Supernatural je taky změkčovací?

wildT: jo tohle je jasný, já právě řešil to, že i mokrý auto při sušení nechává šmouhy, ale je to nejspíš tou tvrdou vodou.
padam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 led 2014, 08:37
Bydliště: Pelhřimov

Chtěl bych se zeptat, už mi dorazilo zboží a objednal jsem si i Microfiber Madness Summit 800. Můžu ho použít na sušení a pak i na rozleštění vosu nebo je to blbost vzhledem k tomu, že po sušení bude mokrej? Sušící mam, ale přečetl jsem si že Microfiber Madness je dobrý na sušení i leštění, tak jestli se da použít na obojím při jednom procesu mytí
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i, Panther black
Odpovědět