Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Od hanzi
Summit je úžasnej, na vosk i detailery jsem zatím nenašel nic lepšího. Mám i Crazy pile, ale ten mi z nějakého důvodu pouští chlupy (například když s ním stírám Hybrid V7). Summit to nedělá. Každopádně MF Madness určitě dobrá volba.
Od Nadrazak
Cau, chci si poridit Microfiber Madness Crazy Pile, kterou velikost doporucujete? Mensi 40x40 nebo vetsi 60x40 cm.
Jeste se divam taky po Dodo Juice Supernatural deep pile leštící utěrka – 500gr/m
Od hanzi
To je spíš o osobní preferenci. Na obrázku je pro představu srovnání Summitu 40x40 a Crazy pile 60x40. :)
Přílohy
Uterky.jpg
Uterky.jpg (98.94 KiB) Zobrazeno 5215 x
Od hanzi
S tou od Doda zkušenosti nemám. Je to Supernatural, takže to určitě bude kvalitka, ale přímé srovnání nemám.
Od Nadrazak
Tak s nejvetsi pravdepodobnosti vyzkousim prave tyhle dve Crazy pile a od Dodo Supernatural, dekuju za srovnavaci fotku
Od acter
Dneska jsem poprve okusil praci s DryMeCrazy rucnikem...proste pohadka...celyho S-Maxe jsem osusil a rucnik byl tezkej, ale na omak pouze vlhkej...

Parada
Od Tom
Nadrazak píše:Tak s nejvetsi pravdepodobnosti vyzkousim prave tyhle dve Crazy pile a od Dodo Supernatural, dekuju za srovnavaci fotku
vezmi radši summit, když už dodo, tak červenou basics
Od Mr.Bean
Summit konečně zase skladem :)
uploadfromtaptalk1411556926832.jpg
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]