Jaký mokro-suchý vysavač?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Kluci Jaký mokro-suchý vysavač na takový to domácí vysávání?
A ne zas tak drahej :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pokud neches tepovat jedno auto denne, tak mam relativne dobrou zkusenost s Hyundai VC 5750 :) MSRP 3500 Kc, ale da se sehnat i levneji.

Proc relativne: je to plastak, musi se na nej opatrne = ja jsem si nejak zlomil hadicku z nadrzky do vysavace, nastesti tam staci strcit silikonovou hadicku odpovidajiciho prumeru. Dale, jednu chvili jsem mel nejak zaseklou spoust = bezelo cerpadlo = strikalo to saponat. V okamziku, kdy jsem to cistil na reklamaci to prestalo a od te doby to funguje, ale ja jsem taky presel na vetsi tepovac.

Dalsi nevyhoda je navrh UX, ale to maji asi vsechny domaci vysavace (abys vylil vodu musis to rozebrat, do nadrzky se saponatem potrebujes trychtyr), ale to si clovek uvedomi az kdyz si poridi (semi)profi stroj:)

Jinak ale funguje v pohode a kdyz se segrou delame jedno auto oba zaroven, pouzivam jak tenhle tak ten velky tepovac (mam Kiam) a v pohode. :) Ten Hjundaj ma navic mensi ten rucni tepovaci nastavec, takze se da dostat i na mista, kam se s Kiamem nedostanu, nebo jenom obtizne :)

Projdi si taky viewtopic.php?f=17&t=679 :)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

mokro suchý...po zkušenosti s kvalitou a ergonomií bych šel do nějakého průmyslového, ale to zas stojí víc peněz.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Aha, ja jsem to tema nějak nenašel :D tak kdyžtak tohle smažte, nebo presunte tam :)
A diky za info kluci, po novým roce bych chtěl něco pořídit, jedno denně urcite ne, mozna tak jednou za půl roku :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak jednou za pul roku to prezijes s cimkoliv, ale jinak joshiki ma pravdu, ta ergonomie tech levnych stroju je na zabiti :D
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Tento používam na vysávanie bordelu, kamienkov, a niekedy poslúži aj tam, kde sa s extraktorom nedostanem. Funguje jak má, kvalita materiálov, ergonomie a spracovania veľmi slušná. Filter je umývatelný narozdiel od napr. Kaercheru. Nebál by som sa ani plastovej verzie. Tu je INOX verzia. Ceny išli za pol roka pekne dole, ja som zaň dal 150 €.

Za tieto peniaze je to fakt hodne muziky

http://www.technikdirekt.de/en/home-liv ... ti-20-inox
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

a čo eta aquill alebo tuším eta hot aquill? má s ním niekto skúsenosti?
Odpovědět