Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od Mňorek
#61384
joshiki: Děkuji za odpověď. Kamarád ruší provozovnu a bude prodávat nějaké věci a toto patří mezi ně, měl bych ji za dobrou cenu. Tak nad ní přemýšlím do budoucna. Ještě jednou děkuji.
Od Jelito
#61553
Zdar mistři. Před nějakým časem jsem chtěl kupovat rotační leštičku,ale plán nějak ztroskotal z finančních důvodů. Teď zkouším pokus číslo dvě a zalíbil se mi tenhle excentr Makita PO6000C. Počítám že s ni asi nikdo nemá zkušenost,ale mohl by někdo kouknout na její parametry popřípadě viedeo na youtubku a říct zda je vyhovující a nebo ne.
Oč mi vlastně jde. Chci si udržovat své starší auto které má mraky šrámů, které by chtěly vzít asi hlubším způsobem,ale to já zas nechci z důvodu úbytku laku. Budu to používat jen na svoje auto,max bráchovo. Co jsem pochopil tak ten excentr by měl být šetrnější než rotačka. Chci používat jen opravdu jemné brusné pasty,ale chtěl bych auto s tímhle i voskovat. Jde to vůbec s tím a nebo to špatně chápu a leštička je prostě jen na leštění leštěnkou. Takže můj plán je jednou ročně auto vzít nejjemnější brusnou pastou a cca dvakrát do roka navoskovat. Nečekám že to bude dokonalé z blízka,ale čekám že to bude pěkné na pohled. :smile: Hltám tohle forum co to dá,ale musím si pár věcí ještě ujasnit,tak se omlouvám že se ptám jak trouba. :blush:
#61855
Ahoj,

chtel bych si koupit svoji prvni lesticku. Auto si meju rucne, celkem me to bavi, tak uz bych hned zacatek radsi koupil rovnou poradnou, nez ji za rok menit. Prozatim se mi jedna o prelesteni auta (dvoukrokove vylesteno na jare) + navoskovani - do vetsich akci se poustet nebudu - to necham profikum. Budu delat hlavne vetsi auta bez slozitejsich tvaru - Toyota Land Cruiser apod.

Vlaken o lestickach jsem tu procetl celkem dost predvyber je takovejhle:

RUPES BigFoot LHR 15ES nebo FLEX XC 3401 VRG - Kterou z nich byste vzali a proc? Pripadne nejakou jinou?

Nechaji se na tyhle lesticky dat mensi kotouce na detaily, nebo bude potreba koupit pak jeste nejakou mensi? Jakou pripadne mensi? Shine Mate EP803 nebo jinou? Pokud bych musel kupovat druhou, tak neni pak uz rovnou lepsi koupit jako prvni stroj RUPES BigFoot LHR 21 MarkII? At ty nase autobusy nedelam tejden...

PS: Vim ze vysledek neni o nejdrazsim naradi, ale o rukach - taky uz se chystam na nejaky to skoleni :thumbup:
#61894
Ahoj,
chystám se na nákup excentrické leštičky Extol, jen mě na ni zaráží zvolený typ závitu pro unašeč - 24 G 3/16 7/32 (Whitworth)..

Kde by se dal koupit menší unašeč 75 a 125mm na tuhle leštičku?

Pár lidí tady psalo že je sehnali, bohužel nenapsali kde..
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]