Leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mňorek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 07 kvě 2018, 13:38
Bydliště: Bruntál

Někdo zkušenosti s touto leštičkou? https://brusky.heureka.cz/bosch-gpo-14- ... e/#section
Předem díky. Kamarád prodává, tak jestli ji vzít nebo ne.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rotační značková leštička, co víc dodat. Jen pro začátečníka bych spíš viděl nějakou dual action než-li rotačku
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Mňorek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 07 kvě 2018, 13:38
Bydliště: Bruntál

joshiki: Děkuji za odpověď. Kamarád ruší provozovnu a bude prodávat nějaké věci a toto patří mezi ně, měl bych ji za dobrou cenu. Tak nad ní přemýšlím do budoucna. Ještě jednou děkuji.
Uživatelský avatar
shalibaba
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 19 kvě 2018, 13:06

Co všechno bude prodávat?
Uživatelský avatar
Mňorek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 07 kvě 2018, 13:38
Bydliště: Bruntál

No teprve se za ním chystám, teď jsem byl dlouho mimo ČR - když toho bude více, tak nahodím tady :)
Jelito
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 19 zář 2016, 18:40

Zdar mistři. Před nějakým časem jsem chtěl kupovat rotační leštičku,ale plán nějak ztroskotal z finančních důvodů. Teď zkouším pokus číslo dvě a zalíbil se mi tenhle excentr Makita PO6000C. Počítám že s ni asi nikdo nemá zkušenost,ale mohl by někdo kouknout na její parametry popřípadě viedeo na youtubku a říct zda je vyhovující a nebo ne.
Oč mi vlastně jde. Chci si udržovat své starší auto které má mraky šrámů, které by chtěly vzít asi hlubším způsobem,ale to já zas nechci z důvodu úbytku laku. Budu to používat jen na svoje auto,max bráchovo. Co jsem pochopil tak ten excentr by měl být šetrnější než rotačka. Chci používat jen opravdu jemné brusné pasty,ale chtěl bych auto s tímhle i voskovat. Jde to vůbec s tím a nebo to špatně chápu a leštička je prostě jen na leštění leštěnkou. Takže můj plán je jednou ročně auto vzít nejjemnější brusnou pastou a cca dvakrát do roka navoskovat. Nečekám že to bude dokonalé z blízka,ale čekám že to bude pěkné na pohled. :smile: Hltám tohle forum co to dá,ale musím si pár věcí ještě ujasnit,tak se omlouvám že se ptám jak trouba. :blush:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ta Makita má hrozně malý zdvih (5,5mm), je docela těžká a levná také úplně není.
Stejnou, možná lepší službu ti udělá https://www.detailingshop.cz/lesteni/do ... -lesticka/. Je to léty ověřený stroj, výkon podobný jako ta Makita, je lehčí a v balení máš brašnu i náhradní uhlíky... A za výrazně lepší cenu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nebo mám tady na prodej Krausse
pavel430911
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 12 srp 2018, 14:28

Ahoj,

chtel bych si koupit svoji prvni lesticku. Auto si meju rucne, celkem me to bavi, tak uz bych hned zacatek radsi koupil rovnou poradnou, nez ji za rok menit. Prozatim se mi jedna o prelesteni auta (dvoukrokove vylesteno na jare) + navoskovani - do vetsich akci se poustet nebudu - to necham profikum. Budu delat hlavne vetsi auta bez slozitejsich tvaru - Toyota Land Cruiser apod.

Vlaken o lestickach jsem tu procetl celkem dost predvyber je takovejhle:

RUPES BigFoot LHR 15ES nebo FLEX XC 3401 VRG - Kterou z nich byste vzali a proc? Pripadne nejakou jinou?

Nechaji se na tyhle lesticky dat mensi kotouce na detaily, nebo bude potreba koupit pak jeste nejakou mensi? Jakou pripadne mensi? Shine Mate EP803 nebo jinou? Pokud bych musel kupovat druhou, tak neni pak uz rovnou lepsi koupit jako prvni stroj RUPES BigFoot LHR 21 MarkII? At ty nase autobusy nedelam tejden...

PS: Vim ze vysledek neni o nejdrazsim naradi, ale o rukach - taky uz se chystam na nejaky to skoleni :thumbup:
ChlebaSmaslem
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20 úno 2017, 15:27

Ahoj,
chystám se na nákup excentrické leštičky Extol, jen mě na ni zaráží zvolený typ závitu pro unašeč - 24 G 3/16 7/32 (Whitworth)..

Kde by se dal koupit menší unašeč 75 a 125mm na tuhle leštičku?

Pár lidí tady psalo že je sehnali, bohužel nenapsali kde..
Odpovědět