Leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ChlebaSmaslem píše: 15 srp 2018, 13:14 Ahoj,
chystám se na nákup excentrické leštičky Extol, jen mě na ni zaráží zvolený typ závitu pro unašeč - 24 G 3/16 7/32 (Whitworth)..

Kde by se dal koupit menší unašeč 75 a 125mm na tuhle leštičku?

Pár lidí tady psalo že je sehnali, bohužel nenapsali kde..
To si vzal prosím tě kde tahle čísla? Píšeš dva druhy závitů. Nevěřím že je tam takhle malý závit a ještě Whitworth. Je tam UNF 5/16" už se to řešilo pár stran zpět. Např. https://www.detailingshop.cz/lesteni/do ... -lesticky/
ChlebaSmaslem
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20 úno 2017, 15:27

Píšou to v návodě..
http://sa.tipa.eu/manualy/08856324-manual-ml.pdf

Takže ti můžu věřit že se v návodě pletou a nebudu mít problémy s koupí unašeče?
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Extol má závit jako většina excentrických leštiček (tedy těch s unašečem s vnějším závitem) přesně jak píše Kmoda. Jde sehnat jak z číny na aliexpresu nebo tady v ČR v několika detailingových obchodech. Mrkni, někde tady ve vláknu / na fóru tu pár tipů je. Pochopitelně jinde mimo detailig obchody moc k sehnání není.
ChlebaSmaslem
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20 úno 2017, 15:27

Díky moc chlapi..
Unašeče jsem teda objednal z Aliexpressu (STPA), jelikož vychází na třetinu ceny co tady.. A teď už jen objednat tu Extolku a čekat na unašeče.. :dance3:

Ještě jednou děkuji za rady!
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na straně 46 se to řešilo a Jouda tam psal že to řešil přímo u té Extolky. Já ji nemám,takže osobně nemůžu přísahat...
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

ChlebaSmaslem
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20 úno 2017, 15:27

Tak vám musím dát za pravdu, ještě jednou moc děkuju, unašeče mě došli a sedí perfektně. :thumbup:
Jaris66
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 zář 2018, 12:37

soray píše: 25 kvě 2011, 14:10 Dodo Buff Daddy můžete koupit např u nás ;) Kestrel DAS6 (identická s Dodo Buff Daddy), Kestrel DAS6 Pro je výkonnější varianta DAS6 a oba Kestrely se chystáme zavést do naší nabídky.
Leštičky se většinou dodávají bez leštících kotoučů, kterých je na výběr celá řada. Na přání je ale možné dodat sety leštička+kotouče (případně + pasty).

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na stránku, jak říkáte, že můžeme zakoupit u vás a dokážete na přání dodat i set leštičku + kotouč. Případně poslat odkaz :)
Díky za odpověď
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

Zdravim, koukám po nějaké orbitální leštičce už mě přestává bavit to dělat ručně. Mám za sebou už první zkušební akci ,ale byla to půjčená nejaká rotační Einhellka těsně před smrtí a dost blbě se s ní pracovalo, říkám si, že asi nedržela otáčky, protože se dala dost blbě udržet na autě. Nebo je to obecně problém levných leštiček? Hlavní co mě zajímá v čem je rozdíl u levných a drahých. Když vidím cenu EXTOL Premium orbitální , tak mám choutky si ji koupit na vyzkoušení jestli mě to bude bavit. Je nějaký rozdíl mezi ní a třeba Dodo Buff Daddy? Je to použitelné nebo to bude jen pro zlost a bude potřeba stejně koupit něco kvalitnějšího? Z dražších se mi líbí třeba Vertool Force Drive Dual Action, což by měla být zřejmě kopie Flexu, ale už to nejsou dva tisíce na pokusy jako za ten Extol. Díky za odpovědi
Odpovědět