Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od miple
Tak dorazil Nilfisk 125. Teď jsem se ještě díval na trysku na auta a úhlovou na podvozek. Má to opodstatnění, nabo vystačím s těmi co jsou v balení? Píšou že ta auto není tak agresivní na lak. Asi má jemnější rozptyl. Máte někdo zkušenosti ? V příslušenství je rotační a paprsková.
Od Jelito
No a nemá jít právě do těchto hobby wapek voda studená, protože mají vodou chlazený motor. Třeba se pletu, ale mám pocit že to tak je u karchru.
Od HonzaD
úhlová na podvozek - supr pohodlná věc na spodní partie auta obecně, jen ta pro nilfisk nemá takový průtok (což tolik ani nevadí)
Od wildT
Jelito píše:
04 pro 2018, 19:10
No a nemá jít právě do těchto hobby wapek voda studená, protože mají vodou chlazený motor. Třeba se pletu, ale mám pocit že to tak je u karchru.
Naprosta vetsina hobby wapek ma maximalni teplotu vody na vstupu 40 °C (mj. prave tento Nilfilsk a vim ze ji ma i zakladni Karcher K2). To je zhruba teplota, ve ktere uz neudrzis ruku pokud ji tam strcis jen tak :D

Poloprofi Karcher K7 ma potom 60 °C limit, ale joshiki to kdysi psal ze nejaky jeho znamy do toho poustel dlouhodobe vodu primo ze solaru cca kolem 70 °C a taky se nic nestalo,
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]