Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od RadoM6
Ahojte,
Tak objednaná je Extolka ako ste radili :smile:
ešte musím doobjednať unášač na 125mm :crazy:

Ešte by som vás poprosil o rady s leštením:
chystám sa preleštiť svoje auto / mazda 6 - 2018 Machine grey - tmavo šedá metalíza / len čo som čítal na rôznych fórach
ma veľmi mäkký a tenký lak a neodporúčajú leštenie. stav laku je celkovo ok až na vlásočnice a drobné nedostatky
- jemné škrabance na prednej kapote od prvého majiteľa /niečim šuchol/ a tak isto aj na veku kufra.
- ťukance od kamienkov ktoré som pozatieral ale chcel by som ich aj preleštiť nech sa stratia

Uvažoval som nad Menzerna - 3 in 1 One step Polish a následne Menzerna - Super Finish 3500 . Ale ako som čital viacej o tom tak uvažujem nad Heavy Cut Compound 400.
Len sa obávam toho mäkkého laku, nechcem moc uberať aj skrz hrúbku laku akú máju teraz nove mazdy.
Kotúče som uvažoval HEX LOGIC oranžový a čierny.

Na skúšku a na naučenie budem leštiť ešte starú mazdu 3 /2006/ ktorá ma viacej nedostatkov na laku aj dake tie diely sú už prelakované.
Tam by som sa 400 nebál a ani kotúča HEX LOGIC - zelený ale na novú mam obavy.

dôvod leštenia je že do teraz som používal vosky a chcem skúsiť aplikovať keramiku.- uvažujem nad carpro cquartz uk 3.0

Mate niekto skúsenosti s leštením nových mazda lakov?
Viete mi poradiť ako preleštiť mazdu bez napachania škod ?
aký finálny podklad pod keramiku použiť?

250 ml balenia pasty budú stačiť na 2 autá ?
koľko kotúčov budem potrebovať ? uvažujem 2x oranžový, 2x čierny a 1x zelený ten len na starú 3-ku

Ďakujem Rado.
Od Honík
Jen k unaseci na extol.
Kdybych vedel ze ho maj u nas v barvach do kterejch bych to fakt nerekl :shok:
Tak ho koupim tam za 170 a necekam mesic nez mi prijde z ciny :D :dash:
Od Bilingo
Tak zdravím páni... 2x som skúsil leštiť auto ručne a ono to za tie ušetrené prachy nestojí, snáď keby to bol nejaký malý Smart :D
No takže sa obzerám po nejakom excentri, cenu som si predstavoval do tých 200€ (cca 5000kč).
Čo sa týka padov, pást a ďalšieho vybavenia v tom mám jasno, popr. to už mám doma z prvého nákupu.
Takže prvá leštička na mojom zozname je:
https://www.detailingshop.cz/lesteni/do ... -lesticka/

Na zvyšné nechcem dávať odkazy aby som nerobil reklamu iným eshopom, no jedná sa o tieto:
Dodo Juice Buff Daddy DAS-6 500W
Dodo Juice Buff Daddy PRO 900W
Poorboy 's Dual Action Polishing Machine 900W

Pozeral som aj na Extol Premium, najmä kvôli až moc lákavej cene :D
Doma máme 3 autá, takže dávať to robiť profíkom sa mi neoplatí a najmä chcem auto na jar predávať a zakúpiť si vytúženú Alfu (tú vyleštiť tiež), takže tak trocha verím, že vyleštenie pridá k cene auta nejakú to stovku, dve a zaplatí mi to leštičku.

Vopred ďakujem za názory
Od Luksakes
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně leštičky. Doted jsem leštil auto ručně, takže co se týká leštičky jsem začátečník.Co se týká past a vybavení mám. Hodně se tu na začátek zminuje leštička Buff Daddy 900W. Takže mám v plánu koupit bud Buff Daddy 900W nebo DAS-15 Long Throw, ale mám ještě možnost koupit od kámoše RUPES BigFoot LHR 15 MarkII za podobnou cenu. Obě mají výkmit 15mm oproti Buff Daddy která má výkmit 8mm. Je lepší mýt větší výkmyt? Můžete mi poradit, která by byla pro mě nejlepší volbou? A můžu s excentrickou leštičkou vyleštit i světla? Nebo bude lepší udělat světla vrtačkou nebo si půjčit rotačku?
Dopředu děkuju za rady.
Od Luksakes
Pěkná práce. A jaký máš výkmit na leštičce? Nekope moc ten excentr na hranách světel? Potřeboval bych právě pomoct s výběrem. Mám v plánu leštit samozdřejmně lak a na jednom autě i světla. Pořád vybírám mezi těmi třemi co jsem zmiňoval. Docela se mi zamlouvá ta RUPES BigFoot LHR 15 MarkII od toho kámoše . Pročítal jsem pořádně forum a většinou se na začátek doporučuje Buff Daddy 900W. Může někdo poradit co by pro mě na začátek bylo vhodnější? Díky
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]