Jaký vysavač s tepováním?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já mám několik let Karchera SE?000 (ted nevím přesně). Na občasný tepování fajn stroj, jako vysavač je super. Na profi tepování bych vzal spíš Puzzi.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Michael Ostrava
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 18 zář 2016, 19:39

Ahoj chlapi, potřeboval bych poradit ohledně vysavače na tepování. Mám dva favority - Wurth seg 10-2(je to karcher 8/1c, ale v barvách wurth) a proti němu Numatic george gve 370. Oba mám možnost sehnat za stejné peníze.
jiras
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2017, 15:58
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Nemáte někdo zkušenost s Bissell Spotclean Pro? V ČR jsem to našel s označením 1558N. Hledám něco malého, přenosného, ale aby to mělo výkon. Mám 18V Bosch, to je na takový ten denní bordel z bot, ale jinak slabé a pak velký Bosch universalvac 15 s tepovací hlavicí, ale to je zase nemotorné.
flamigen
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10 črc 2020, 14:29

Dobrý den rád bych to oživil, chtěl bych si pořídit tepovač na takovéto domací žvýkaní a chtěl bych poprosit o jakoukoli radu ohledně výběru atd. Všem děkuji :)
martinrec85
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2022, 08:06

Zdravím, za sebe můžu doporučit profi tepovač, který je možný využít i jako klasický vysavač na suchý vysávání. Jen se vymění pěnový filtr na tepování za filtr na suchý vysávání, který je součástí a můžu normálně vysávát. A ani nebyl tak drahý..

Gisowatt PC P35
Admin: <odkaz na e-shop odstraněn>
Odpovědět