Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od bob
No já bych si zas nedělal asi moc iluze o těch levnejších "značkových" leštičkách. Řekl bych ,že mimo premiových značek jako je Flex, Rupes, Festool,.. si prostě v čínský fabrice firma objedná ,že ji na to nalepěj jejich značku , v lepším případě poupravěj nějakej plastík daj jiný madlo nebo jinak silnej motor, když chtěj ,aby to vypadalo, že to je jiná leštička. Například taková značková detailingová Auto finesse lestička vypadá krom barvy nachlup stejně vzhledově i parametrama jako leštička od firmy Yato ,která prodává všemožné nářadí. Jde koupit za polovic i tady v ČR a samozřejmě i na aliexpresu nebo u Conrada pod značkou Craftpaket za cenu někde mezi. A takových příkladů je mezi levnějšíma leštičkama spousta, stačí se dívat.. Nechci říkat ,že můj názor je svatá pravda, třeba je to jinak, ale zas aby sme si nemysleli ,že lepší samolepka udělá lepší výrobek
Od Doomm
Zdravím ve spolek pánové, mel bych malej dotaz na tu LE2000 nasel jsem v nabidce unasec 125 a i 75mm, ale dá se koupit i 100mm? Nevím prave jestli je ta hliníková podložka na tom unaseci životně důležitá nebo je to jen nějaký distanční krouzek nebo tlumič. Díky
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
MOUSEHO GRANDÍK

tak po dlouhé době sem něco hodím co[…]