Tepovač

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
texmur
Registrovaný uživatel

no právě toho podtlaku se bojím. Lákalo mě že je malý a skladný takže na 1-2 auta co si vyčistím za rok je to v pohodě. A asi také nepůjde použít na suché vysávání - nikde o tom není zmínka nebo? neprodávají se k němu pytlíky a že by to filtrovalo na sucho prach to se mi moc nezdá...

jinak přesně jak píšeš SE car od karcheru byla moje první volba výběru ale tady mě lákala ta skladnost...
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

texmur píše: 08 úno 2021, 11:32 no právě toho podtlaku se bojím. Lákalo mě že je malý a skladný takže na 1-2 auta co si vyčistím za rok je to v pohodě. A asi také nepůjde použít na suché vysávání - nikde o tom není zmínka nebo? neprodávají se k němu pytlíky a že by to filtrovalo na sucho prach to se mi moc nezdá...

jinak přesně jak píšeš SE car od karcheru byla moje první volba výběru ale tady mě lákala ta skladnost...
Keď chceš kombinovať extrakciu/suché vysávanie, tak by som šiel do Karcheru SE 5.100 (Vyzerá to byť to isté ako odporúčal soray tú SE 2, skús si to niekde overiť). Je to síce o tisícu drahšie, ale vyberieš nádržky nahodíš vrecko a veselo vysávaš.
texmur
Registrovaný uživatel

jasný SE 5001 je prima stroj. jen jsem chtěl trochu něco menšího ale asi nemá smysl špekulovat jen mám pocit že ten SE5001 nemá ten menší extraktor hubici vhodný na sedačky. nebo se to dá dělat i tím větším co je určen na koberce?
texmur
Registrovaný uživatel

ještě koukám na tento BOSH BWD421POW
https://www.tsbohemia.cz/bosch-bwd421pow_d359857.html
je o dost univerzálnější do domácnosti ale opět mi chybí nějaká zkušenost jak funguje jako tepovač čalounění? zkoušel někdo?
Obrázek
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

texmur píše: 08 úno 2021, 21:02 jasný SE 5001 je prima stroj. jen jsem chtěl trochu něco menšího ale asi nemá smysl špekulovat jen mám pocit že ten SE5001 nemá ten menší extraktor hubici vhodný na sedačky. nebo se to dá dělat i tím větším co je určen na koberce?
Jasné, tam by si musel tú úzku hubicu dokúpiť. Primárne som hovoril o stroji ako takom, že je to zrejme to isté.
fevlad
Registrovaný uživatel
Odeslaná poděkování: 3 poděkování

texmur
Registrovaný uživatel

Tak jsem nakonec koupil BOSH BWD421PRO Akce v OKAY elektro za 5000kč (s nějakým slevovým kuponem nalezeným na netu)
Obrázek

Plusy:
Umí vysávat na sucho i na mokro do vody bez jakéhokoliv přenastavování (umí i do sáčku ale to dle mě postrádá smysl)
obrovské množství příslušenství
sací podtlak sice neudávají ale je fakt veliký (příkon je 2100W)
nádrž na bordel 5l

mínusy:
nádrž na čistící přípravek jen asi 1.5l (asi bude lépe stříkat z externí nádoby)
Přílohy
vysavace-na-zvireci-chlupy-viceucelovy-vysavac-bosch-bwd421pro-wet-dry-original-1214582.jpg
vysavace-na-zvireci-chlupy-viceucelovy-vysavac-bosch-bwd421pro-wet-dry-original-1214582.jpg (32.09 KiB) Zobrazeno 560 x
Odpovědět