Shine Mate ERO600 - orbitální leštička

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Jsem to z popisu špatně pochopil, až při důkladnějším pohledu na foto mi došlo, že ty zavaží jsou tam 2. Standartní pro 125mm unašeč a navíc ten pro 148mm. Takže beru z5, moje chyba.. :thumbup:
cernohousmartin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 22 kvě 2013, 16:53

Ahoj.Chtěl bych si pořídit svou první leštičku a přemýšlím jakou.Přemýšlím buď nad Dodo Spin Doctor nebo touto Shine Mate.Zajímalo by mě jaká je pro mě jako začátečníka lepší a z kterou z nich dosáhnu lepších výsledků.Pasty bych nejspíš použil Menzerna. Samozřejmě u mě hraje roli i cena,jsem ochoten dát za leštičku max.4tis.Dík moc za rady...
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Spin Doctor je rotačka, Shine Mate orbitálka, pro začátečníka se doporučuje právě orbitálka - odpouští chyby a v rukou amatéra je méně nebezpečná pro lak než rotační leštička. Já v dohledné době budu kupovat Shine Mate, těším se :dance4:

edit: možná si myslel Dodo Juice Buff Daddy, ta by se dala srovnávat s Shine Mate.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
cernohousmartin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 22 kvě 2013, 16:53

Jo to vím že Shine Mate je orbitálka a tudíž je určena pro začátečníky.Myslím ale že nejsem uplný poleno a zvládl bych i tu rotačku,jen by mě zajímalo s kterým druhem leštičky dosáhnu lepších výsledků?
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Výsledek nezáleží JENOM na leštičce :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

je to v roukou :D s obojím dokážeš udělat srovnatelnej finič, jen se doby různí :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

prosim vas. na akej rychlosti robite korekciu laku s pastamy od menzerny 400,2500 a 4000 ?
Uživatelský avatar
Poulis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 24 říj 2013, 19:05
Bydliště: Loštice

dělám to přibližně FG400-rychlost 5 tvrdý kotouč .. PF2500 - rychlost 4 střední kotouč.. SF 4000 - rychlost 2 -3 finišovací kotouč- ale vše záleží na stavu a tvrdosti laku a volbě kotoučů... takže to může být i jinak střídám DoDo s Hex Logic .. ale přecházím úplně na Hex. je s nimi lepší práce i výsledek..ty DoDo moc nevydrží a drolí se..
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Mám stejný poznatek a to ten že Hex jsou opravdu trošku lepší než dodo.Zkoušel jsem jednu sadu ze zvědavosti a už beru jen Hexe protože jsou prostě lepší :smoke:
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

super. tak isto som skusal aj ja lestit kapotu fabia 2002 a lietala mi pasta uplne vsade. lestenie prvej plochy uplne v pohode. akonahle som isiel druhu uz lietala pasta vsade. hex kotuce menzerna pasty kks. nechapem to fakt nechapem
Odpovědět