Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Rocco
Já ho na svém Foam lance ředím 1:4 - 1:5 .Používám taky pěnu od VP ph Neutral foam.
Od Rety
MYslím že pěny od VP mají ředění 3 ku 7. Což na litr znamená 300ml prostředku, 700ml vody. Jo a používej teplou vodu. Nebo čím teplejší, tím líp
Od trog
Tak dnes jsem to testoval. Ředění, jak jsem psal výše. 150ml VP pre wash a 350ml teplé vody.Tj tak na jedno auto. Výsledný efekt nula. Pěna skoro žádná. Teď je otázkou jestli je to foam lance nebo tím, že pre wash není přímo pěna ale feri říkal, že pre wash používá v ručním pěnovači a pěnu dělá slušnou. Pak je ještě varianta špatné ředění. Tak, kde je chyba?
Od joshiki
prewash zpěnit lze, ale pěně se to nevyrovná 8-)
foam lance od vžrobců wapek stojí zaprd, takže bez koupi spešl lance na bohatou pěnu zapomeň...ikdyž pěna neumývá, tak u pěny je to zásadní parametr, jelikož čím míň vody,tímje pěna lehčí a není táhnuta k zemi tak rychle
Od iwhy
Ja používam so 120 bar Nilfisk wapkou napeňovač z číny.

Miešam doňho VP Pre wash 1:8, asi 1:30 degreaseru a pridám trochu šampônu pre lepšiu penu (Mr. Pink momentálne). Používam horúcu vodu a pena je dostatočná, hustá a vydrží na aute asi 7 minút čo stačí na to aby uvolnila nečistotu.

Mám aj napeňovač od Nilfisk čo došiel s wapkou, ale použil som ho len raz. Nedokáže to robiť dobrú penu aj keby som tam dal neriedený pre wash.
Přílohy
Snow-Foam-Lance-Foam-Cannon-HP-for-Nilfisk-pressure-washer.jpg
Od iwhy
Tiež sa mi to nezdalo keď mi to došlo ale dáva sa to nie na koniec toho druhého dielu pištole ako original, ale má to patent ako ten predlžovák pištole (2 diel) a ide to rovno na pištoľ. Neviem či som to napísal zrozumiteľne :)
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]