Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#61897
ChlebaSmaslem píše:
15 srp 2018, 13:14
Ahoj,
chystám se na nákup excentrické leštičky Extol, jen mě na ni zaráží zvolený typ závitu pro unašeč - 24 G 3/16 7/32 (Whitworth)..

Kde by se dal koupit menší unašeč 75 a 125mm na tuhle leštičku?

Pár lidí tady psalo že je sehnali, bohužel nenapsali kde..
To si vzal prosím tě kde tahle čísla? Píšeš dva druhy závitů. Nevěřím že je tam takhle malý závit a ještě Whitworth. Je tam UNF 5/16" už se to řešilo pár stran zpět. Např. https://www.detailingshop.cz/lesteni/do ... -lesticky/
Od HonzaD
#61904
Extol má závit jako většina excentrických leštiček (tedy těch s unašečem s vnějším závitem) přesně jak píše Kmoda. Jde sehnat jak z číny na aliexpresu nebo tady v ČR v několika detailingových obchodech. Mrkni, někde tady ve vláknu / na fóru tu pár tipů je. Pochopitelně jinde mimo detailig obchody moc k sehnání není.
#61906
Díky moc chlapi..
Unašeče jsem teda objednal z Aliexpressu (STPA), jelikož vychází na třetinu ceny co tady.. A teď už jen objednat tu Extolku a čekat na unašeče.. :dance3:

Ještě jednou děkuji za rady!
Od Jaris66
#62085
soray píše:
25 kvě 2011, 14:10
Dodo Buff Daddy můžete koupit např u nás ;) Kestrel DAS6 (identická s Dodo Buff Daddy), Kestrel DAS6 Pro je výkonnější varianta DAS6 a oba Kestrely se chystáme zavést do naší nabídky.
Leštičky se většinou dodávají bez leštících kotoučů, kterých je na výběr celá řada. Na přání je ale možné dodat sety leštička+kotouče (případně + pasty).

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na stránku, jak říkáte, že můžeme zakoupit u vás a dokážete na přání dodat i set leštičku + kotouč. Případně poslat odkaz :)
Díky za odpověď
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]

Mazda 6 gh

Pekná práce, pěna v motoru toho um&i[…]