Leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Na takové to domácí žvýkání ta Extolka bohatě stačí, ale musíš k tomu dokoupit 125mm unašeč, protože ten origo 150mm je fakt velký a blbě se s tím dělá. Pak kvalitní kotouče 250 kč/ks a pasty
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jenomže za trojku pořídí leda tak leštičku, jeden kotouč a malou pastu. Ale kde jsou ty další potřebné věci?...

Balaton1, čti. Vím je tu toho hodně, ale v zásadě vše, na co jsi položil otázku již zodpovězeno bylo ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Přesně tak. Je to tak malej rozpočet že nemá smysl ani přemýšlet o leštění.3000,- je opravdu málo
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

balaton1 nenech se odradit, tady pánové zapomněli na svoje začátky a každý si zřejmě nakoupil hned ze začátku za 10ti tisíce
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

To rozhodně ne, ale na počátku si nikdo hned z první nekupoval leštičku :!: Můj první nákup byl taky cca za 2500Kč, ale šlo v zásadě jen o péči o lak (šampon, clay, lubrikace, ručník, leštěnka, vosk atd.). Na rovinu říkám, že leštička a všechno kolem (kotouče, pasty, unašeč atd.) mě vyšlo na bůra a to jsem koupil leštičku za pár stovek. Ta prvotní investice prostě velká je a tuplem pokud dotyčnej nemá žádnou „detailingovou výbavu“.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Můj první nákup byl cca 6000 a to jsem se držel při zemi ale věděl jsem źe se mi tohle stane koníčkem.počítej že jestli tě to chytne tak ti nebude leštička za 2000 stačit a budeš chtít něco lepšího tak to je.osobně jsem za tu dobu co se tomu věnuji nechal v leštičkách cca 16000,-a už zase pokukuju po něčem jiným
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

Ja pridam par postrehov ako zaciatocnik, tiez som si teraz kupoval lesticku, lebo som si povedal, ze ved za 150 eur mam celkom fajn hoby lesticku, a skoncilo to tak ze za posledny mesiac som nakupil veci za necelych 500 eur, kedze som postupne zistoval ze potrebujem este toto a tamto, a stale mam pocit ze mi kopa veci chyba, neni to len take jednoduche ako som si predstavoval, ze si kupim lesticku za "stovku" a hotovo, a nakoniec sa moze tiez stat, ze to vsetko nakupis, ale ako v mojom pripade lak na passate je hodne tvrdy a orbitalna lesticka (das 6 pro) to az tak do poriadku neda, ano slniecka zmiznu, ale hlbsie skrabance v laku s tym moc neodstranis, este skusim do buducna mikrovlaknove kotuce, ktore maju vraj vacsi úber ako penove a viac brusenia pod vodou (aj teraz som nieco brusil na mokro a s tou lestickou som sa narobil jak kôň aby som to potom rozlestil) :)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

yankee31 : Můžeš mi tady sepsat nějaký set do 3000,- na leštění docela by mě to zajímalo.děkuji
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

klidně ať si koupí extolku,šampon,k tomu clay,nějakej scratch remover a vosk a učí se.třeba zjistí,že ho to ani nebaví a na to aby šáhl na auto na jaře a na podzim mu tohle stačí.časem si dokoupí co bude potřebovat
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ty sis asi spletl fórum.Víš vůbec co vše potřebuješ k leštění?Už jenom k tomu základnímu leštění ti 3000,-prostě stačit nebudou.to co si ty tady doporučil tak tam už jseš taky za trojku a to ti tam pár věcí chybí.když už chceš někomu poradit tak se snaž radit správně nebo neraď vůbec .
Odpovědět