Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Od soray
#240
Pro začátečníka bych vybral spíš orbitální, např. Kestrel DAS6 (nebo DAS6 Pro), Dodo Juice Buff Daddy (to samé jako DAS6).
Uživatelský avatar
Od Hanny
#241
soray píše:Pro začátečníka bych vybral spíš orbitální, např. Kestrel DAS6 (nebo DAS6 Pro), Dodo Juice Buff Daddy (to samé jako DAS6).
A kde koupit a jaké kotouče se k ní dávaj?
Uživatelský avatar
Od soray
#242
Dodo Buff Daddy můžete koupit např u nás ;) Kestrel DAS6 (identická s Dodo Buff Daddy), Kestrel DAS6 Pro je výkonnější varianta DAS6 a oba Kestrely se chystáme zavést do naší nabídky.
Leštičky se většinou dodávají bez leštících kotoučů, kterých je na výběr celá řada. Na přání je ale možné dodat sety leštička+kotouče (případně + pasty).
Od Anupew
#753
Zdravím chcel by som sa spýtať ohľadom vašej rady na leštičku pre začiatočníka (použitie 1x ročne na zahladenie škrabancov na čelne skle). Na detailing.cz som našiel radu, že leštička by mala mat min otáčky okolo 600rpm a končiť niekde okolo 3000rpm. Ako pozerám na vyššie odkazy tal tieto začínajú na cca 2500rpm a končia na 6000rpm nie je to trocha veľa? Vopred ďakujem za akékoľvek rady. S daným prístrojom potrebujem vyhladiť čelne sklo od jemných škrabancov.


to Hanny: kúpiť to môžeš celkom lacno napríklad tu : http://www.amazon.co.uk/Deltalyo-Kestre ... 631&sr=8-1
Uživatelský avatar
Od mathyas
#1072
Malý detail, na který je potřeba se soustředit je to, že se u výše zmíněných leštiček nejedná o rotation/min(rpm), ale orbit/min(opm) tedy se nejedná o rychlost otáčení ale počet orbitů, který leštička na daný stupeň udělá
Uživatelský avatar
Od grapherx
#2582
Zdravím,
jsem začátečník a chtěl bych přejít z ručního leštění na el.lestičku. Problém je ale v tom, že mám handicap pravé ruky. Takže nebudu schopen uchopit pevně leštičku oběma rukama, ale pravou rukou puze přidržovat. Co jsem se tak díval na videa, asi by pro mě byla lepší orbitální, i když více by mě lákala rotační. Je potřeba v případě rotační leštičky pevný úchop oběma rukama? Nebo radši zůstat pouze u ručního leštění?

Edit:
Ještě bych se chtěl zeptat. Na leštění bych používal ValetPro Achilles prep. Má význam kupovat více druhů kotoučů (na korekci laku, a další poté na finiš), když budu používat stále stejnou leštěnku?

Díky
grapherX
Uživatelský avatar
Od Tom
#2584
Asi bych šel do orbitu, jednou rukou by se mělo dát v pohodě
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]