Leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
bob
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 12 zář 2018, 12:58

No já bych si zas nedělal asi moc iluze o těch levnejších "značkových" leštičkách. Řekl bych ,že mimo premiových značek jako je Flex, Rupes, Festool,.. si prostě v čínský fabrice firma objedná ,že ji na to nalepěj jejich značku , v lepším případě poupravěj nějakej plastík daj jiný madlo nebo jinak silnej motor, když chtěj ,aby to vypadalo, že to je jiná leštička. Například taková značková detailingová Auto finesse lestička vypadá krom barvy nachlup stejně vzhledově i parametrama jako leštička od firmy Yato ,která prodává všemožné nářadí. Jde koupit za polovic i tady v ČR a samozřejmě i na aliexpresu nebo u Conrada pod značkou Craftpaket za cenu někde mezi. A takových příkladů je mezi levnějšíma leštičkama spousta, stačí se dívat.. Nechci říkat ,že můj názor je svatá pravda, třeba je to jinak, ale zas aby sme si nemysleli ,že lepší samolepka udělá lepší výrobek
Petras68
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 čer 2020, 20:20

Pavel_Le
Tak jaká je spokojenost s VONROC
Stále na Amazonu k prodeji a měl bych zájem.
Díky za info. :thumbup:
Uživatelský avatar
Doomm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: 08 bře 2014, 13:00
Bydliště: Prostějov

Zdravím ve spolek pánové, mel bych malej dotaz na tu LE2000 nasel jsem v nabidce unasec 125 a i 75mm, ale dá se koupit i 100mm? Nevím prave jestli je ta hliníková podložka na tom unaseci životně důležitá nebo je to jen nějaký distanční krouzek nebo tlumič. Díky
Dex88
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 16 zář 2018, 18:00
Bydliště: Brno

Taky by mě zajímal co říkáte na ten VONROC.

Jelikož hodně lidí doporučuje SPTA Pady co říkáte na jejich leštičku?
https://www.aliexpress.com/item/3291650 ... hweb201603_

Nemáte někdo zkušenost?

Cena je o pár korun levnějsí než T2000 Ale má kmit 15mm místo 8.

Už mě to nebaví s vrtačkou :D
Raziel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 03 dub 2018, 19:36

já mám například clover 15mm a s jejich koutoucema (neslo jinak) byla cena cca 3,5k. Jsou to kopie rupesek. Vzal jsem jakoby mark3 s pogumováním a jsem spokojený. udělal jsem sní 2 auta. A snad ve všech ohledech mě přišla lepší než DJ daddybuff pro 880w. Prodávájí přes Ali
JirkaBL
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2020, 10:48
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

přes ali by to s takovou cenou mělo jít s DPH i clem, nebo ?
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

jo no, ale číňan uvede částku kolem 10 EUR a často se to přehlcené celní správě v tom objemu zásilek prostě schová
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

za 2694 kč nevim jestli je to dobra koupe, prakticky nemas zaruku. 15mm kmit mozna .... Ale vyhody nevim. Zalezi jak budes casto pouzivat.
BSD maniac
fevlad
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 04 pro 2013, 09:11
Odeslaná poděkování: 3 poděkování

Pavel_LE ahoj ako ta lesticka Vonroc sluzi,rozmyslam nad nou,2x rocne 2-3 auta..dakujem
https://www.amazon.de/-/en/VONROC-Actio ... 176&sr=8-1
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kupovat na občasné hobby leštění leštičku s kmitem 21mm je dle mého názoru naprostá hloupost. Bude se ti s tím špatně pracovat, zejména menší a členitější plochy.
Na hobby leštění, kde tě až tak netlačí čas, bych doporučil 8-10mm, s přimhouřením obou očí možná 15mm, ale to už je na hraně.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět