Leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Pokud je málo jetá, pak OK. Na první leštičku dobrá volba, určitě k tomu požaduj tu origo tašku, lidi si jí rádi nechávaj ;)
Ovšem pokud je to jen někde z inzerátu a neznáš kdo a jak s ní pracoval, pak bych si připlatil devět stovek za novou, výše zmíněnou, T2000 V3. Máš ji v záruce a práci odvede stejnou, ne-li lepší.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

extol urcite ne . T2000 doporucuji viz moje srovnani.
BSD maniac
maxx99
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 30 pro 2018, 15:46

Díky za názory....Ještě mě zaujal ten VONROC, našel jsem v Německu 650W, 125mm za 45 Euro...co Vy na to? :)
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Pro mě neznámá značka :unknw: Rád bych vypíchnul dvě věci:

1) v cenové relaci kolem 50 EUR a níž jsou ty nejlevnější stroje, které jsou obecně dost mizerné. Ta T2000 je podle mě na hraně ceny, na kterou se slušný nový stroj dokáže dostat, aby nebyl jenom pro zlost.

2) dobré kotouče a utěrky jsou spotřební materiál vlastně stejně jako pasty a další chemie - nic z toho bych rozhodně nenazval levné a je třeba s tím počítat taky.

Tedy pokud řešíme stokoruny u leštičky, pak se obávám, že po prvních pár pokusech poletí celá levná výbava do kouta, ty budeš mít pocit, že jsi vyhodil peníze za krám a koníček se z toho nestane. Dej na doporučení a trochu došetři.

Pokud to nekupuješ jako nové hobby, ale potřebuješ jenom vyvonět auto na prodej, tak to radši dej nějakému slušnému místnímu detailerovi, ať ti udělá rychlý jednokrok a vosk. Při započítání investovaného času do nasbírání know-how to vyjde i s nejlevnější výbavou podle mě výrazně lépe - toť můj soukromý názor.
Odpovědět